Служителі ХСП погостювали у католиків Деражні

Нещодавно служителі Християнської Служби Порятунку гостювали у парафії святої Анни у Деражні, що на Хмельниччині. По дорозі з Києва Ігор та Віталій час від часу зупинялися у чистому полі, щоби полюбуватися мальовничими подільськими краєвидами та вкотре подякувати Господу за його неймовірне творіння.

Нарешті Деражня, де їх зустрів затишний костел та гостинні люди.

А через дорогу від костелу православна церква, які чудово та гармонійно взаємодоповнюють одне одного.

Командир ХСП Ігор Шторм мав слово перед парафіянами під час недільної Євхаристії. Він говорив про таку далеку і водночас таку близьку війну і закликав присутніх до посильної участі у справі встановлення миру на землі фронтового Донбасу. Божого Миру на Божій Землі. У відповідь на цей заклик люди відкривали серця та спільно молилися за щедро политу кров’ю і слізьми землю, за наших вояків, за цивільних мешканців «сірої зони», за служіння ХСП на прифронтових територіях.

Після Євхаристії настав час для живого спілкування з усіма небайдужими. В першу чергу з настоятелем отцем Валерієм, якому ХСП висловлює окрему подяку за гостинність і підтримку. А також волонтером Мар’яною, яка разом зі своєю чисельною командою допомагає фронту всім можливим, починаючи з 2014 року.

Активними співрозмовниками були і діти, які живо цікавилися діяльністю ХСП і висловлювали рішучу готовність влитися в ряди її служителів, як тільки трошки підростуть.

Дякую за все, Деражня. Дорога служителів ХСП триває…

Be the first to comment on "Служителі ХСП погостювали у католиків Деражні"

Залишити відповідь