Служителі ХСП спілкувалися із сестрами – вербістками

Нещодавно служителі Християнської Служби Порятунку отримали можливість живого спілкування з сестрами – вербістками, що зібралися з різних країн Європи на свій з’їзд у Обухові. Близько тридцяти черниць, що готуються прийняти вічні обіти, уважно слухали інформацію про діяльність ХСП у прифронтовій зоні та обговорювали шляхи можливого місіонерського служіння в умовах українського Донбасу відповідно до харизми Згромадження.

Нагадаємо, що низка сестер – вербісток раніше уже брала участь на ротаційній основі у служінні польових команд ХСП у “сірій зоні”. Зокрема, сестри під час ротацій приділяли особливу увагу роботі з дітьми.

Довідка: Вербістки або Згромадження Сестер Місіонерок Служниць Святого Духа — офіційна релігійна громада у Католицькій Церкві, що поклялася у прихильності до любовного служіння Богу, та своїм братам і сестрам, які потребують цього у всьому світі. Вони налічують близько 4000 членів в 38 країнах по всьому світу. Конгрегація була заснована св. Арнольдом Янсеном в 1889 році в Стейлі, Нідерланди. Вербістки поширюють любов до Бога через безліч служінь. У них є спільний заклик до місії, і готовність завжди йти туди, де вони необхідні. Вони як і раніше відкриті для Духа в собі і в інших культурах і народах. Вони живуть у спільноті, де діляться проблемами і підтримують одні одних.

Be the first to comment on "Служителі ХСП спілкувалися із сестрами – вербістками"

Напишіть відгук