Служителі ХСП та брат Блажей привітали представників CIMIC та учнів школи в селі Виноградне зі святами

Служителі Християнської Служби Порятунку разом з братом Блажеєм завітали до  представників  Цивільно-військового співробітництва ОТУ Маріуполь  (СІМІС) з прийдешнім Різдвом, а також з днем Святого Миколая.

брат Блажей:  “Це для мене елітарні люди з війська українського, який є мостом між військовими в зоні АТО і людьми, які живуть ще в цій зоні.

Була чудова зустріч, було видно відкриті серця, які чекають на Слово від Бога. Я сказав Слово про Божу любов з нагоди доброти святого Миколая, а передовсім з доброти і любові Бога. Я бачу як офіцери – чоловіки і жінки в формах військових, були відкриті, тому що Бог є Любов і кожен з нас цієї Любові бажає.

Нас прийняли з відкритим серцем. Це була моя перша зустріч, і пізніше військові попросили про благословення на їхню працю і їх служіння в цей важкий для нашої країни час.”

Також  служителі ХСП та брат Блажей завітали з представниками ОТУ Маріуполь в школу с.Виноградне, щоб привітати дітей з наступаючим Різдвом Христовим та Новим роком.

 

 

Be the first to comment on "Служителі ХСП та брат Блажей привітали представників CIMIC та учнів школи в селі Виноградне зі святами"

Напишіть відгук