Головний редактор Credo: Якщо говорити загалом про діяльність ХСП, то я хотів би сказати, що люди полізли в саме пекло, у ті села, які знаходяться на лінії фронту

Найголовніша ідея Християнської Служби Порятунку (ХСП) в тому, щоб допомагаючи, показати людям присутність Бога, тому що відсутність Бога стала причиною цієї війни, а не навпаки. Про такі думки розповів в ефірі Радіо Марія головний редактор інтернет-часопису Credo о. Микола Мишовський обговорюючи серію інтерв’ю з служителями ХСП, які вийшли на минулому тижні у цьому інтернет-часописі.

«Якщо говорити загалом про діяльність ХСП, то я хотів би сказати, що люди полізли в саме пекло, у ті села, які знаходяться на лінії самого фронту, де найвищий рівень небезпеки. Там живуть люди, літні люди, люди, які дуже часто без засобів для існування. Вони намагаються їм допомогти, чим тільки можуть. Робота дуже небезпечна і це говорить про таку велику самовіддачу», – сказав о.Микола.

Він підкреслює, що у діяльності ХСП йдеться передусім не про матеріальну допомогу, а про те, щоб молитися з людьми, спілкуватися, вислухати їх. Ця духовна складова ХСП є надзвичайно важливою.

ХСП дякує колективу часопису Credo за співпрацю.

Be the first to comment on "Головний редактор Credo: Якщо говорити загалом про діяльність ХСП, то я хотів би сказати, що люди полізли в саме пекло, у ті села, які знаходяться на лінії фронту"

Напишіть відгук