Служителі ХСП відвідали будинок для людей похилого віку та дитячий будинок

Служителі Християнської служби порятунку з місіонерами завітали до мешканців будинку ветеранів «Добрі серця» у одному із сіл Володарського району. На сьогодні там мешкає 30 людей похилого віку.

syrota1

«Складні долі і непрості обставини змусили їх оселитися в цьому тихому, але такому затишному місці. Багато з них знову знаходять друзів і стають справжньою сім’єю», – розповідає рятівник ХСП Володимир.

syrota2

Так, чотири роки тому в стінах цього закладу народилася сім’я. Двоє старших немічних людей вирішили поєднати свої долі й разом йти дорогою життя «аж доки смерть не розлучить нас».

Як розповів Володимир, зустріч була привітною, а серця випромінювали любов та родинне тепло.

syrota3

Старенькі розповідали про своє життя, сумне і радісне. Вони вдячні Богу, що мають дім і друзів. Всі разом помолилися, просячи про мир.

Служителі ХСП та місіонери  також відвідали і маленьких сирт, які мешкають у дитячому будинку «Сонечко». Привезли їм у подарунок фрукти, печиво та підгузники.

syrota4

Але найбільше, що потрібно дітям – це увага та спілкування. Разом пограли у футбол, збирали гербарій та катались на іграшкових машинках.

І навіть після тривалого часу неможливо забути погляд дитини-сироти чи сироти похилого віку.

syrota5

Be the first to comment on "Служителі ХСП відвідали будинок для людей похилого віку та дитячий будинок"

Напишіть відгук