Служителі ХСП відвідали вінницькі католицькі парафії

Нещодавно командир ХСП Ігор Шулік та директор благодійної організації ХСП Наталя Лучко на запрошення настоятеля отця Миколи Мишовського відвідали римо-католицьку парафію Св. ап. Петра і Павла у Калинівці Вінницької області.

Служителі представили служіння Християнської Служби Порятунку та поспілкувалися з людьми, відповідаючи на їх запитання та обговорюючи можливі напрями співпраці в молитовній та волонтерській сферах.

Обмінявшись думками з актуальних питань подальшої взаємодії ХСП і християнського ресурсу “CREDO” та отримавши благословення від давнього друга ХСП отця Миколи, служителі вирушили до  римо-католицької парафії  Пресвятої Діви Марії Ангельської у Вінниці. Саме там наприкінці квітня відбувалася зустріч делегації ХСП з єпископом-ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським.

Знову розповідь про життя людей прифронтової зони, про їх переживання та потреби, про те, до чого насправді покликані християни у сповнені кров’ю та сльозами роки війни.

Люди уважно слухали і співпереживали, висловлювали свою готовність долучитися до служіння в різний спосіб, молилися за наш багатостраждальний Схід.

Після завершення загальної зустрічі у приміщенні храму неформальне спілкування продовжилося уже у колі братів – капуцинів.

Християнська Служба Порятунку висловлює особливу подяку братам і сестрам з місцевої Спільноти Віднови у Святому Дусі  «Любов Христова», які уже активно долучилися до служіння в рамках ХСП.

Be the first to comment on "Служителі ХСП відвідали вінницькі католицькі парафії"

Залишити відповідь