Сорок мільйонів невинних ненароджених внаслідок твого злочину, Україно, дітей

О, Україно! Ти оплакуєш сотні своїх дітей, підло вбитих руками злочинної влади на Майдані у дні й ночі Революції Гідності. І вірно робиш, бо це твоя Небесна Сотня Героїв. Ти тужиш за тисячами своїх дітей, полеглих на фронтах Донбасу від рук підступного окупанта. І вірно робиш, бо це твоя Небесна Бригада Воїнів. Ти вшановуєш пам’ять десятків тисяч своїх дітей, які загинули від рук віроломних загарбників у боротьбі за твою волю і незалежність. І вірно робиш, бо це твоя Небесна Армія Звитяжців. Ти несеш у серці біль за сотнями тисяч своїх дітей, замордованих у сибірських рудниках та мордовських таборах руками слуг тоталітарного безбожного режиму. І вірно робиш, бо це твоя Небесна Громада Заступників. Ти схиляєш голову на спомин про мільйони своїх дітей, які померли голодною смертю, виплеканою руками кривавої сатанинської диктатури. І вірно робиш, бо це твоя Небесна Країна Мучеників.

Але є лише одне питання до тебе, Україно:  чому забуваєш про десятки мільйонів своїх дітей, уже знищених протягом останніх трьох неповних десятиліть, і тих, які продовжують гинути щодня, внаслідок абортів? Убитих твоїми руками, Україно. Адже це твоя Небесна Нація Ангелів. Сорок мільйонів невинних ненароджених внаслідок твого злочину, Україно, дітей.

Зупинися, Україно. Зупинися і покайся, змий прокляття зі своєї душі й скверну зі свого тіла. Бо інакше не побачиш ні миру, ні достатку, ні справедливості, яких так прагнеш, допоки кров убитих тобою немовлят кличе про помсту з Неба.

Звертаємося до тебе, невідомий брате і сестро! Вийди на арену, де йде варварське кровопролиття, де батьки вбивають своїх беззахисних дітей, де гине наше майбутнє, де сатана у повноті бенкетує на кістках нашої нації. Стань Гладіатором Життя. Тут для тебе знайдеться зброя по росту і хисту. Тут головне твоє серце.

Ось приклад можливого служіння у віртуальному світі заради збереження невіртуальних життів (тематичний пост на сторінці у ФБ «Я – Людина. I am human» від 26.02.2019):

«ЗАПРОШУЄМО ВОЛОНТЕРІВ!
Сторінка Я – Людина. I am human створена місяць тому, 24 січня. На сьогодні її вподобало вже 1500 людей небайдужих до цінності життя наймолодших і найбеззахисніших. Дякуємо вам!
Ми, бажаючи захистити життя, створювали сторінку на принципах:
– наукової точної та достовірності;
– поваги до життя кожної людини, незалежно від її віку, статі, стану здоров”я, помилкових виборів в минулому, тощо – ми свідчимо про безумовну цінність життя КОЖНОЇ людини, навіть дуже-дуже маленької і невидимої за стінками матки;
– любові до дітей, а не ненависті до тих, хто їм загрожує, проводячи чи спонукаючи до абортів, поширюючи ненаукові уявлення на кшталт “згустків клітин”, “життя починається з народження”. Але наука біологія спростовує це. А реальний вигляд цих дітей заважає дегуманізувати їх, не брати їх життя до уваги.
Тому ми принципово публікуємо лише реальні фотографії дітей в утробі різного віку (як то кажуть, на різних термінах), більшість з яких – роботи шведського фотографа Леннарта Нільсона з його книжки “Baby is born”. Кожен може перевірити достовірність та переглянути більше фотографій – запрошуємо до пошуку (Lennart Nilson)
Також ми публікуємо знімки УЗД, в тому числі 3D-УЗД. Якщо бажаєте поділитись першими фото своєї дитини ще в утробі, – засвідчити про цінність її життя тоді і зараз – пишіть нам в повідомлення спільноти, вказавши вік дитини, та все чим бажаєте поділитись.
Отже, для тих хто дочитав до цього моменту. Ви можете стати нашим волонтером-промоутером та допомогти свідчити про цінність життя наймолодших! Для цього потрібен лише доступ до інтернету, дрібка вільного часу, та повага до наших принципів.
Зголошуйтесь в коментарях чи приватних повідомленнях!
Наше суспільство дуже потребує цих свідчень…»

На сьогодні сторінка «Я – Людина. I am human» має вже майже 2000 вподобань.

Be the first to comment on "Сорок мільйонів невинних ненароджених внаслідок твого злочину, Україно, дітей"

Залишити відповідь