Програма «Щаслива і міцна сім’я»

Ми вивчаємо правила дорожнього руху у школі водіння, щоб зберегти своє життя та здоров’я. Але, на жаль, нікого з нас не навчають у школі тих правил, які б забезпечили щасливе сімейне життя, хоча це також вкрай важливо. Адже кожна людина прагне мати щасливу родину. А здорова у всіх розуміннях родина значною мірою залежить від того, наскільки ми досвідчені та підготовлені.

Курс «Щаслива та міцна сім’я» допоможе отримати необхідні знання про те, на яких підвалинах і як побудувати по-справжньому щасливу родину відповідно до Божого задуму.

Мета курсу  — поширення вчення Католицької Церкви про шлюб, подружжя, сім’ю. Курс пропонує відповіді на актуальні питання, з якими зустрічається молодь та їхні батьки.

До курсу входять психологічні, педагогічні, філософські, богословські та медичні предмети

Він складається з 9 зустрічей, які відбуватимуться раз у місяць на вихідні (1 день) і  розрахований на широке коло слухачів з середньою та вищою освітою.

Тривалість:  листопад 2018 р. – червень 2019 р.

На навчальних тренінгах є можливість отримати необхідні знання щодо педагогіки та психології сімейних стосунків та ознайомитися з такими темами:

Філософія любові;

Основи психології сімейних стосунків;

Моральні питання сімейного життя;

Вчення Католицької Церкви про сім’ю;

Церковне право про сім’ю;

Сім’я перед викликами залежностей;

Вікова фізіологія;

Загрози життю і сім’ї: «культура смерті», гендерна ідеологія

Ознайомлення з методами розпізнавання плідності та ін.

Християнська Служба Порятунку  реалізує програму «Щаслива і міцна сім’я» у співпраці з Львівським рухом «За життя».