Стартував літній табір ХСП у «сірій зоні», молитовники ХСП у Меджугор’ї, Школа Марії на прифронтових територіях (Дайджест ХСП №16)

«На старт! Увага! Руш!
Від сьогодні літній відпочинковий табір оголошено відкритим.
Наша мета – створити дружню атмосферу, в якій відбуватиметься інтелектуальний, фізичний та емоційний розвиток особистості.
Спорт, творчість, креативність, акторська майстерність, а ще квести, ігри на свіжому повітрі, екскурсії, активності на воді — все це чекає діток в таборі з денним перебуванням, який триватиме впродовж літа.
Безкоштовний відпочинок організовано для 60 дітей. Для дітей організовано повноцінне харчування…
Велика подяка всім нашим добрим добродіям за відкриті серця, творити добро», – написав на сторінці координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

Служителі – молитовники ХСП побували в Меджугор’ї – місці, де Пресвята Богородиця вперше з’явилася дітям 25.06.1981 року. Група паломників складалася з членів родин, загиблих в українсько -російській війні на сході нашої країни.
Разом піднімалися на гору Подбро, де з’являється Матір Божа, і на гору Крижовец молячись Хресну Дорогу і роздумуючи про життя і місію Ісуса, молилися за сім’ї полеглих воїнів, за довгоочікуваний мир в Україні і покаяння наших ворогів.

У цьому році на рівні організаційного комітету Ходи на захист прав дітей та сім’ї участь брала також і Християнська Служба Порятунку. А в самій Ході були задіяні численні капелани та волонтери ХСП, пролайфери із руху “”Гладіатори Життя”, що діє при Християнській Службі Порятунку.

8 червня, Палац Спорту, Київ. Національний День Молитви за Україну. Після Ходи на захист дітей і сімей. Сьогодні в Ім’я Бога та по Його Волі ми пройшли вулицями фізичними, а тепер продовжуємо подорож, крокуючи вулицями духовними. І там, і тут заради майбутнього України.

Койнонія Школи Християнського Життя і Євангелізації (ШХЖіЄ) в Красилові. Між керівництвом Школи і штабною командою Християнської Служби Порятунку (ХСП) погоджено рішення про уповноваження Київської філії ШХЖіЄ на здійснення відповідної духовної формації на всіх прифронтових територіях Донецької і Луганської областей.

Велика подяка Церкві Божій та Благодійному тов “Шлях перемоги” за благословіння для дитячого центру ” Ковчег” ХСП Маріуполь-Піонерське. Дякуємо Богу за Вас, нехай щедрий Господь благословить Вас.

НЕДІЛЬНА СВЯТА МЕСА.
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних, і запали в них вогонь своєї любові.
Щиро дякуємо отцю Pawel Tkaczykk за Святу Месу.

Цими днями гостями Дому отця Піо стала група дітей і дорослих з Донецької області. Їх візит до Києва відбувається в рамкаж реабілітаційної програми, що реалізується згідно угоди про співробітництво між християнським благодійним фондом “Карітас – Печерськ” та Центром відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнський Службі Порятунку. Творимо мир та робимо добро разом.

ХСП-Зайцеве. Сіверськ. Співали Господу, ті самі пісні, різними мовами, бо Церква Його, покликана з різних народів, і сама є, новим, небесним народом!
Дякуємо пастирю Вячеслав Балагура, братам з Німеччини, і Голландії за слово віри, надії, та натхнення, для людей на лінії фронту!
Також, дякуємо за хліб щоденний!

ХСП-Бахмут. Продолжаем проект служение милосердия “Накорми голодного”. Благодарим каждого кто берёт участие в этом проекте

“По телебаченню не показують і не передають й 20% того, що хлопці на передовій переживають. Статистика – це сухі слова. Там земля пропитана кров’ю… “, – служитель ХСП Володимир Завадський про наслідки війни. Відео оприлюднив на своїй сторінці волонтер Фазел Манан.

Ночное рандеву в зоне войны. Предлагаю посмотреть это видео и послушать рассказ волонтера, который более 3 лет живет в зоне войны и помогает нашим воинам а также всем нуждающимся( детям и старикам). Он знает каждый уголок этой зоны – зоны войны.

Gepostet von фазел манан am Sonntag, 9. Juni 2019

Надати фінансову підтримку Християнській Службі Порятунку можна ТУТ.

Be the first to comment on "Стартував літній табір ХСП у «сірій зоні», молитовники ХСП у Меджугор’ї, Школа Марії на прифронтових територіях (Дайджест ХСП №16)"

Напишіть відгук