Стартував літній табір ХСП у «сірій зоні», молитовники ХСП у Меджугор’ї, Школа Марії на прифронтових територіях (Дайджест ХСП №16)

«На старт! Увага! Руш!
Від сьогодні літній відпочинковий табір оголошено відкритим.
Наша мета – створити дружню атмосферу, в якій відбуватиметься інтелектуальний, фізичний та емоційний розвиток особистості.
Спорт, творчість, креативність, акторська майстерність, а ще квести, ігри на свіжому повітрі, екскурсії, активності на воді — все це чекає діток в таборі з денним перебуванням, який триватиме впродовж літа.
Безкоштовний відпочинок організовано для 60 дітей. Для дітей організовано повноцінне харчування…
Велика подяка всім нашим добрим добродіям за відкриті серця, творити добро», – написав на сторінці координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

Служителі – молитовники ХСП побували в Меджугор’ї – місці, де Пресвята Богородиця вперше з’явилася дітям 25.06.1981 року. Група паломників складалася з членів родин, загиблих в українсько -російській війні на сході нашої країни.
Разом піднімалися на гору Подбро, де з’являється Матір Божа, і на гору Крижовец молячись Хресну Дорогу і роздумуючи про життя і місію Ісуса, молилися за сім’ї полеглих воїнів, за довгоочікуваний мир в Україні і покаяння наших ворогів.

У цьому році на рівні організаційного комітету Ходи на захист прав дітей та сім’ї участь брала також і Християнська Служба Порятунку. А в самій Ході були задіяні численні капелани та волонтери ХСП, пролайфери із руху “”Гладіатори Життя”, що діє при Християнській Службі Порятунку.

8 червня, Палац Спорту, Київ. Національний День Молитви за Україну. Після Ходи на захист дітей і сімей. Сьогодні в Ім’я Бога та по Його Волі ми пройшли вулицями фізичними, а тепер продовжуємо подорож, крокуючи вулицями духовними. І там, і тут заради майбутнього України.

Койнонія Школи Християнського Життя і Євангелізації (ШХЖіЄ) в Красилові. Між керівництвом Школи і штабною командою Християнської Служби Порятунку (ХСП) погоджено рішення про уповноваження Київської філії ШХЖіЄ на здійснення відповідної духовної формації на всіх прифронтових територіях Донецької і Луганської областей.

Велика подяка Церкві Божій та Благодійному тов “Шлях перемоги” за благословіння для дитячого центру ” Ковчег” ХСП Маріуполь-Піонерське. Дякуємо Богу за Вас, нехай щедрий Господь благословить Вас.

НЕДІЛЬНА СВЯТА МЕСА.
Прийди, Святий Духу, наповни серця своїх вірних, і запали в них вогонь своєї любові.
Щиро дякуємо отцю Pawel Tkaczykk за Святу Месу.

Цими днями гостями Дому отця Піо стала група дітей і дорослих з Донецької області. Їх візит до Києва відбувається в рамкаж реабілітаційної програми, що реалізується згідно угоди про співробітництво між християнським благодійним фондом “Карітас – Печерськ” та Центром відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнський Службі Порятунку. Творимо мир та робимо добро разом.

ХСП-Зайцеве. Сіверськ. Співали Господу, ті самі пісні, різними мовами, бо Церква Його, покликана з різних народів, і сама є, новим, небесним народом!
Дякуємо пастирю Вячеслав Балагура, братам з Німеччини, і Голландії за слово віри, надії, та натхнення, для людей на лінії фронту!
Також, дякуємо за хліб щоденний!

ХСП-Бахмут. Продолжаем проект служение милосердия “Накорми голодного”. Благодарим каждого кто берёт участие в этом проекте

“По телебаченню не показують і не передають й 20% того, що хлопці на передовій переживають. Статистика – це сухі слова. Там земля пропитана кров’ю… “, – служитель ХСП Володимир Завадський про наслідки війни. Відео оприлюднив на своїй сторінці волонтер Фазел Манан.

Надати фінансову підтримку Християнській Службі Порятунку можна ТУТ.

Be the first to comment on "Стартував літній табір ХСП у «сірій зоні», молитовники ХСП у Меджугор’ї, Школа Марії на прифронтових територіях (Дайджест ХСП №16)"

Залишити відповідь