«Світ не без добрих людей» – ХСП дякує всім жертводавцям, які допомагають мешканцям прифронтових територій

Християнська Служба Порятунку дякує всім жертводавцям, які за її посередництвом допомагають мешканцям прифронтових територій та захисникам Вітчизни.

Тільки за останній час ХСП отримала пожертви у вигляді найнеобхідніших речей, одягу, продуктів харчування та багато іншого, чого потребують люди, які зараз знаходяться там, де війна.

Зокрема, багато допомоги ХСП отримує від мешканців Дунаївців та сіл Дунаєвецького району (Хмельницька область). Вони не тільки проводять її збір, а й разом з представниками ХСП здійснюють служіння безпосередньо у прифронтових населених пунктах.

«Щоб щось зрозуміти, то потрібно до цього доторкнутися. Я вдячний Богові, що я поїхав, я побачив тих людей, які хочуть служити, людей, які живуть у «сірій зоні», – розповідає Володимир, служитель ХСП з села Нестерівці Дунаєвецького району, який з своїм другом, якого також звати Володимир, допомагали ХСП здійснювати служіння у Авдіївці.

«Першу збірку допомоги ми зробили у Нестерівцях. Другу – у Писарівці Волочиського району та Слобідці-Рахнівській Дунаєвецького району», – говорить Володимир – батько 14-тьох дітей.

Служителі ХСП Маріуполь щиро дякують волонтерами Волонтерської групи ГО «Храм Надії», які пожертвували для ХСП бензокосу.

У високій траві довколишніх сіл багато змій. Місцеві мешканці скаржаться, що від того часу, як почалася війна, їх з’явилося набагато більше. Вони є навіть біля будинків.

«Уже покосили пагорби, які біля городів, саме там, де мають гнізда змії. Покосили також біля дитячого табору та в дитячому садочку «Лелека» села Виноградне», – розповідають служителі ХСП-Маріуполь.

Саме для цього садочка за кошти жертводавців Віталія Васицького та Наталії Зінченко були придбані нова електром’ясорубка, два електрочайники та гімнастичні обручі.

Велотренажер – це жертва Сергія Венгера з місцевої Церкви, що у Житомирі. Служителі ХСП доставили тренажер у школу №1 Мар’їнки.

«У цій школі є група особливих дітей. Цей велотренажер розрахований для того, щоб саме такі дітки на ньому займались», – розповів служитель ХСП-Мар’їнка.

 

Be the first to comment on "«Світ не без добрих людей» – ХСП дякує всім жертводавцям, які допомагають мешканцям прифронтових територій"

Залишити відповідь