Світлана Галак: “Різдво для мене – це відродження надії”

Різдво для мене – це відродження надії. Можливість почати все спочатку, з нової сторінки. Але вже не самому писати свою історію, але дозволити Всемогутньому Богу увійти в неї і навести в ній лад. Це можливість визнати себе слабким, і при цьому не бути приниженим, а навпаки відчути силу, яка приходить згори.
Тому що Ісус знає, що означає бути людиною, що означає бути слабким, що означає бути відкиненим найближчими, що означає страждати, розуміючи свою самотність.І при цьому вибрати страждання, щоб врятувати тих, хто на межі, хто більше не має, кому довіряти. Він воскрес і переміг смерть.
Але початком всього стало Різдво, Господь Ісус вирішив прийти у світ як маленька дитина, яка не мала нічого і мала все! Божественне, царственне немовля передає нам свою гідність, хоче, щоб ми прийняли Його і те життя, яке Він собою несе. Хоч якими б брудними, занедбаними, непридатними не видавалися наші стайні – серця, а Він говорить, що це саме те місце, де Він хоче народитись. Він хоче, щоб ми усвідомили, що Він обрав нас для себе, щоб явити Своє благовоління, щоб осіяти все Своєю славою.
Коли людина переживає складні моменти, я чула , психологи радять пригадати якесь місце спокою, місце сили і уявити себе там. Якось я себе уявила в яслях, біля Ісуса , і мені здалось, що це – найбезпечніше місце у світі!Тому що з тобою нічого злого не може статись, коли поруч Ісус!
Бажаю нам всім цього миру, захисту, відчуття безпеки і надіі навіть у найскладніших обставинах життя. Адже Ісус поруч, ось в цих яслях твого і мого серця!

Be the first to comment on "Світлана Галак: “Різдво для мене – це відродження надії”"

Залишити відповідь