Свято у Маріупольському дошкільному дитячому будинку

Християнська Служба Порятунку разом із представниками ОТУ Маріуполь (СІМІС) завітали до дошкільного спеціалізованого дитячого будинку СОНЕЧКО у м. Маріуполі, щоб принести дітям святкові презенти. Уже в порозі нас радо привітала директор закладу Світлана Володимирівна.

Разом із іншими гостями ми стали учасниками чудового свята, яке для нас приготували вихователі разом із своїми маленькими підопічними. Дітки  танцювали, співали, побували в гостях у казці про зиму та звіряток. Після того усі присутні мали змогу поспілкуватися та порадіти разом із маленькими господарями цього будиночку, які не перестають чекати на своїх тата і маму. Вони радо подавали рученятка або ж хотіли, щоб їх взяли на ручки. Окремі з них потребують особливої опіки. Наприклад, маленька дівчинка має протез, замість своєї ніжки і відомо, що його потрібно буде постійно змінювати і допасовувати згідно її віку. Ще інша не розмовляє, але усе добре розуміє і радо посміхаючись, киває голівкою і т.п. Ці дітки оточені безмірною любовю своїх вихователів, які стараються вкладати в них серце та душу.

Керівництво  дитячого закладу, спілкуючись з духовним ассистентом ХСП капеланом бр. Блажеєм, капеланом Володимиром, психологом с. Юлією, представниками ОТУ Маріуполь (СІМІК), місцевою психологом Тетяною Володимирівною і деякими іншими гостями, показали житлові та ігрові кімнати діток. Всюди видніє любов величезних сердець вихователів. Нехай Господь Бог винагородить їхню самовіддану працю та служіння і благословить усім мешканцям цього будиночку. Молімося, щоб на їхньому шляху було усе більше відкритих сердець з різних організацій країни та світу, а саме головне, щоб запанував довгоочікуваний мир, щоб уже не було більше нових діточок з пораненими долями внаслідок війни.

Також служителі ХСП подарували подарунки дітям з с. Бердянське.

Be the first to comment on "Свято у Маріупольському дошкільному дитячому будинку"

Залишити відповідь