Тиждень миру, або вже третій рік поспіль дітей із «сірої зони» гостинно приймає Дім святого Мартіна у Фастові

Чергова, за рахунком – 29-та, група дітей з прифронтових територій пройшла тижневу реабілітацію на основі гостинного Дому Святого Мартіна у Фастові.

«Діти проживають за 12 кілометрів від зони бойових дій, у смт. Мирне, Донецької області, Волноваського р-ну. Спільно із Християнською Службою Порятунку, Центр Святого Мартіна надав тижневу реабілітацію дітям з прифронтових територій. Молимось за мир», – повідомляється на сайті Центру Святого Мартіна.

Про один день відпочинку дітей розповіли на сторінці ХСП: «Середа – традиційний день перебування, екскурсій і розваг у Києві. Це був незабутній час. Особливо запам’ятається дітям перебування у піцерії Pizza Veterdno, де вони навчалися готувати піцу, а потім споживали смачну страву, приготовлену власноруч. Велика подяка Леоніду Остальцеву та його  команді за відкритість та готовність дарувати хвилини радості і щастя дітям із зони війни. Хай Господь благословить та захистить всіх вас та вашу благородну справу».

Мешканка селища Марина Кривая (керівник ГО «Мирний світанок») написала слова вдячності за турботу про дітей, які живуть поряд з війною:

«Ми живемо в невеличкому селищі Мирне Волноваського району Донецької області. Ось вже п’ятий рік ми знаходимося в сірій зоні і бачимо війну своїми очима кожен день. Це дуже виснажує емоційно і фізично..
І як же приємно, коли з’являється якась можливість відволіктися від реальності, в якій ми опинилися. Але ж з’являються такі можливості! Так, тому що є на світі добрі люди здатні робити добро!
Вже вдруге в цьому році діти нашого селища оздоровлюються в реабілітаційному Центрі Святого Мартіна де Поррес, що в місті Фастів Київської області. І ось вже вдруге я чую схвильовані захоплені відгуки про ці поїздки. Що там і казати, діти вже зараз бронюють місця на майбутню подорож. Окрім цікавої і насиченої програми, яку готують для наших школярів господарі цього закладу – отець Михайло і пані Віра, тут є і соляні кімнати, і оздоровчі ванни, і лікування за допомогою спілкування з тваринами. Але діти навперебій говорять про неймовірно теплий прийом і душевне тепло цих людей. Передаю від них привіт і величезне ДЯКУЄМО!
Також Величезне спасибі організаторам цих поїздок ГО “Християнська служба порятунку” Андрій Чміленко та Людмила Кушнир за турботу про нас, за увагу до мешканців Мирного! В цьому році не тільки діти мали можливість оздоровитися, а й дорослі змогли прооперуватися у досвідчених іспанських хірургів. Ще раз ДЯКУЄМО за вашу турботу!».

Be the first to comment on "Тиждень миру, або вже третій рік поспіль дітей із «сірої зони» гостинно приймає Дім святого Мартіна у Фастові"

Напишіть відгук