Тренінг для подружніх пар “Добрий управитель”

Біблія містить понад 2000 віршів, у яких йдеться про гроші та майно. Разом з тим, питання управління грошима – це питання, яке в християнських родинах з різних причин обговорюють найменше. Саме тому, за місяць до Нового року, пропонуємо подружнім парам тренінг на тему “Сімейний бюджет -2019”, або як управляти коштами так, щоб мрії здійснювалися.

Під час тренінгу учасники дізнаються про пріоритети християнського бюджету та отримають відповіді на такі питання як «Що значить бути добрим управителем?», «Навіщо і скільки жертвувати?», «Чи треба християнам робити заощадження?»,«Сімейний бюджет: спільний чи роздільний?», “Не очевидні статті, які необхідно передбачити в сімейному бюджеті”, та низку інших.

Цей тренінг відкриває серію тематичних тренінгів «Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші» , мета яких – познайомити учасників з Біблійними принципами управління фінансами, спонукати приділити більше уваги управлінню власним бюджетом та дати учасникам практичні інструменти для прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

Тренінг відбудеться 2 грудня, у неділю, у конференц-залі Дому о. Піо при Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві,

за адресою: бул. Перова, 1Б.

Початок о 12.30. Завершення – 16:00

Заняття проводитиме Олеся Шніцер, тренер-консультант з управління особистими фінансами.

Організатор заходу – Християнська Соціальна Платформа в рамках діяльності Християнської Служби Порятунку.

Контактна особа:
Оксана Семенець, Координатор Християнської Соціальної Платформи

Запис на курс за тел. 063-913-64-44; 097-913-64-44 або за e-mail hsp.social.education@gmail.com

Be the first to comment on "Тренінг для подружніх пар “Добрий управитель”"

Залишити відповідь