Триває акція з облаштування постійно діючого центру ХСП-Маріуполь «Стань Ноєм – будуй Ковчег»

Як відомо, в «сірій зоні» під Маріуполем діє місіонерська команда Християнської Служби Порятунку, у сферу відповідальності якої входять дев’ять сіл на прифронтових територіях. За цей час тисячі мешканців отримали необхідну гуманітарну підтримку, сотні людей прийшли до Бога, діє мережа малих біблійних груп, на території закинутого літнього табору утворено дитячий центр для малечі з п’яти навколишніх сіл, у власноруч обладнаній каплиці щонеділі відбуваються Служби Божі, у яких беруть участь як військові, так і цивільні. Все це у середовищі ХСП символічно називається Ковчегом.

І от прийшов час заснувати постійно діючий центр ХСП на цій землі. З цією метою йде збір коштів для облаштування будинку, у приміщеннях якого знаходитиметься база для місіонерів та рятувальників ХСП, гуманітарний центр, дитяча кімната, світлиця для проведення духовних та освітніх заходів. Цей будинок покликаний стати постійно діючим форпостом Царства Божого на цій зраненій, страждаючій та потребуючій освячення землі.

До кампанії збору коштів на облаштування Ковчегу в Піонерському вже доєдналися:

– пан Марек з Варшави (500 євро);

– католицька Спільнота Віднови у Святому Дусі Мараната з Києва (27 тисяч гривень).

Особлива подяка сім’ям з Хмельниччини:

– Володимиру Блажеєву, його дружині та 14-тьом дітям;

– Володимиру Войцеховському його дружині та сину;

– Максиму Ратушняку, його дружині та двом дітям.

Божих благословінь у всьому і завжди вірним волонтерам Християнської Служби Порятунку з Дунаївець – воїнам Духа і справжнім чоловікам – апостолам.

Дякуємо Іренеушу Дереку та його друзям, які благословили коштами, на які були придбані для нашого центру «Ковчег» батут, настільний футбол, ігри, матеріали для творчості, контейнери для матеріалів.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО БУДІВНИЦТВА БОЖОГО КОВЧЕГУ! КОЖНИЙ МОЖЕ СТАТИ НОЄМ ОСТАННІХ ЧАСІВ!

Кошти можна перераховувати на картку у Приватбанку 5168-7551-0999-9355, відкриту на ім’я Завадського Володимира Антоновича (командира оперативної групи ХСП-Маріуполь).
У разі бажання здійснити перерахунок коштів на рахунок юридичної особи, це можна зробити за банківськими реквізитами благодійного фонду «Християнська Служба Порятунку»
http://crs-center.org/pro-hrystyyansku-sluzhbu-poryatunku/…/

Be the first to comment on "Триває акція з облаштування постійно діючого центру ХСП-Маріуполь «Стань Ноєм – будуй Ковчег»"

Залишити відповідь