Центр для дітей в Авдіївці

В Авдіївці за сприяння Християнської служби порятунку налагоджена робота Центру для дітей із малозабезпечених родин. Уже в перший день центр відвідало 28 дітей. На відкритті центру побували представники місцевої влади та однієї із загальноосвітніх шкіл.

 У програмі роботи центру розвиваючі ігри, різноманітні освітні заходи, спортивні заняття. Особливе місце у програмі також займатимуть регулярні біблійні уроки.

Центр працює у одній із шкіл міста, яка зараз не діє.

«Поки що ми проводимо заняття у Центрі двічі на тиждень – у неділю та вівторок», – розповідає капелан Християнської служби порятунку Володимир, – «З дітьми вивчаємо Слово Боже, стараємось їх потішити подарунками. Крім того, у центрі обладнаний спортзал».

Діти можуть займатись на тренажерах.

«У школі є фортепіано, є кілька комп’ютерів. Плануємо, що, з часом, діти будуть займатися музикою та вивчати ази інформатики», – розповідає капелан, – «Якщо зголоситься достатня кількість людей, які готові працювати з дітьми, тоді перейдемо на роботу центру протягом всього тижня».

За словами капелана, центр був організований завдяки стараннями небайдужих людей. Хто чим може, тим і допомагає. Так, волонтери подарували центру кулер для води.