У Хмельницькому відбулася IX Католицька Харизматична Конференція “Вогонь”

15 жовтня лідер екуменічного служіння “Християнська служба порятунку” Ігор Шторм звернувся із закликом про підтримку зазначеного служіння до 1200 католиків – харизматів, що були учасниками IX Католицької Харизматичної Конференції “Вогонь” у Хмельницькому.  Конференція традиційно проводилася Школою Християнського Життя і Євангелізації (ШХЖіЄ) (сьогодні уже активно працює в 15 країнах світу) у співпраці з Об’єднанням Католицьких Спільнот (ОКС) (налічує 40 римо- та греко-католицьких харизматичних спільнот з усіх куточків України). Участь у Конференції крім служителів – мирян взяли десятки священиків обох гілок Католицької Церкви в Україні та відповідно єпископ Леон Дубравський (РКЦ) і єпископ Дмитро Григорак (УГКЦ).
Темою цьогорічного Вогню стали слова із Біблії: “Хто мати Моя?Хто брати Мої?”. А гаслом були проголошені слова з Євангелії від Луки 12:49: “Вогонь прийшов я кинути на землю – і як я прагну, щоб він вже розгорівся!

Звернення Ігоря Шторма отримало гарячий відгук з боку учасників Конференції. Надалі очікується динамічний розвиток взаємодії ХСП з усіма структурами, що входять до середовища ШХЖіЄ, в першу чергу з її філіями та Місійною Школою, з ОКС та всіма ключовими спільнотами, що входять до його складу.

20161015_114144

dsc_0050

dsc_0649

dsc_0340

dsc_0361

dsc_0710

Be the first to comment on "У Хмельницькому відбулася IX Католицька Харизматична Конференція “Вогонь”"

Напишіть відгук