У Львові створили Міжконфесійний рух відповідальних християн

18 серпня 2018 року у Львові в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа проходив Форум відповідальних християн «Бог-Людина-Україна».

“Ми хочемо, щоб наша співпраця тривала і по завершенні самого Форуму. Тому його продовженням має стати Міжкофесійний рух християнської відповідальності. Він стане школою та соціальним ліфтом для морально і духовно здорових людей: політиків, управлінців, представників влади, підприємців. А насамперед – комунікативною платформою для громадського християнського середовища та найширших верств людей, які сповідують християнські цінності”, – зазначали його організатори.

Форум розпочався з Божественної Літургії.

Особливий інтерес викликали доповіді  «Відповідальність християн та її практична реалізація» др. Норберта Нойхауза – експерта з питань урбаністики, ідеолога християнської демократії, екс-віце-мера міста Трір (Німеччина) та «А хто сказав, що альтернатива в Україні з’явиться без нас?” Мирослава Мариновича – українського правозахисника, публіциста, релігієзнавця, члена-засновника Української Гельсінської групи, віце-ректора Українського Католицького Університету.

Короткими та інформативно насиченими були виступи керівників секцій: політика і влада, підприємництво/бізнес, громадянське суспільство, екологія, медицина, освіта і наука, захист Вітчизни: безпека і правопорядок, духовний провід.

Далі розпочалася робота учасників Форуму у секціях практичної сесії «Як впровадити християнські цінності в різні сфери суспільного життя?».

Презентація напрацювань секцій відбулася у форматі панельної дискусії «Просвітницто як інструмент донесення напрацювань до громадськості», модератором якої була Галина Канафоцька – координатор Центру соціального лідерства Християнської Служби Порятунку.

При підбитті підсумків роботи було запропоновано створити робочий орган – Міжконфесійний рух відповідальних християн.

Форум закінчився спільною молитвою за Україну.

Be the first to comment on "У Львові створили Міжконфесійний рух відповідальних християн"

Залишити відповідь