У прифронтовому Піонерському завдяки старанням служителів ХСП оживає дитячий табір

У прифронтовому Піонерському завдяки старанням служителів Християнської Служби Порятунку оживає дитячий табір «Мрія».

Планується, з Божою допомогою, що там у перспективі ХСП вдасться організувати дитячий центр.

Зараз служителі ХСП використовують територію табору для організації дозвілля для дітей з прифронтових сіл. В одні з вихідних була організована зустріч для дітей та їхніх батьків, які мешкають у Піонерському, Сопино та Бердянському.

На цей раз на допомогу прибули служителі Спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» Юлія Скубій та Ніна Пацьора.

Далі враження Юлії від цієї зустрічі.

«Вже чотири роки на території дитячого табору «Мрія» не лунають дитячи голоси. Зачинені корпуси, площадки, які поросли бур’яном, поржавіли ворота. І раптом – дитячий сміх.

Служителі ХСП провели зустріч з дітьми та їхніми батьками на території табору. Зустріч почалася з молитви за маму служителя Віри, яка тяжко захворіла. Молилися разом – служителі ХСП-Маріуполь, служителі з Києва, які тільки вдень приїхали, батьки та діти. Взялися за руки і, можливо, вперше над табором пролунало: «Отче наш, що єси..».

Потім разом сіли за стіл і поблагословили їжу. Здається діти вже вміють ділитися, пригощати один одного, залишити смачний кусочок для батьків.

Після закінчення частування почали працювати гральні площадки – старші діти стріляли з лука, грали в настільний теніс та футбол. Малеча гралася з конструктором, м’ячиками. Всі раділи сонячному дню, тиші, хоча до лінії розмежування всього 10 кілометрів.

Подивіться на мої руки, каже 5-річний Ілля. Руки і ноги дитини вкриті страшними шрамами.

А в мене є м’ячик – лагідно посміхається дворічна Соня.

Старших цікавлять важливі речі – чому у християн різні обряди, чи справді у них одна віра, чому такі різні служителі ставляться до них з любов’ю, як зараз в Києві, чи душно в поїзді?

Їм здається що вони відрізані від світу, що військові дії ніколи не закінчаться і миру вже не буде.

Але, попри все, їх очі світяться надією – вони не самі, хтось молиться за них, хтось думає про них. А це значить що в таборі «Мрія» знов звучатиме дитячий сміх».

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "У прифронтовому Піонерському завдяки старанням служителів ХСП оживає дитячий табір"

Залишити відповідь