У прифронтових селах ХСП знаходить сім’ї, які найбільше потребують допомоги

Під час своєї місійної діяльності служителі Християнської Служби Порятунку знайомляться з місцевими жителями прифронтових сіл, дізнаються про їхні нагальні потреби та надають допомого.

Село Піонерське. Завітали до родин яка живе у злиднях. Будинок виглядає як занедбаний. Його мешканці не можуть його довести до ладу, тому що коштів не вистачає навіть на продукти.

«Коли ми до них зайшли, жінка поділилась з нами своєю бідою – на вечерю немає що приготувати, крім картоплі завбільшки в п’ять копійок, а також шкірки із сала, яку купила за дві гривні. В будинку холодно та волого. Дев’ятирічна внучка постійно повторювала, що змерзла. Вони не мають чим опалювати будинок», – розповідають рятувальники ХСП.

ХСП допомогла цій родині продуктами та зимовими речами. Внучка отримала тепле пальто, шапку і шарф, які щедро пожертвувала пані Оля. У жінки сльози виступили на очах  від радості.

Жінка каже, що працювала зварником на «Азовсталі», багато років була донором. За всі свої заслуги має п’ять медалей, які, за її словами, зараз нічого не варті й вона не отримує ніякої допомоги.

У наступному будинку на стук у двері відповів збентежений жіночий голос: «хто там, що вам потрібно?». Господиня спочатку навіть не захотіла спілкуватись. Сказала «йдіть геть» і причинила двері. Але, через декілька секунд, покликала служителів ХСП і запросила до будинку, при цьому розпитуючи «хто ви такі, що вам потрібно?».

Після знайомства жінка пояснила, що має недовіру до людей, тому досить обережна до незнайомих гостей, оскільки в будинку проживає сама.

Розповіла про себе. Має проблеми із здоров’ям. Ходити та стояти її важко. У хаті пересувається за допомогою позичених у сусідів ходунків. Вони вже в поганому стані. Жінка хвилюється, що не зможе придбати нові ходунки, якщо ці зламаються.

Далі, служителі ХСП зустріли жінку, яка поралася на городі.

«На вигляд немічна, але робота в її руках кипить. Запросила нас до будинку. Пояснила, що живе у родичів, тому що її хатинка в поганому стані», – говорять про свої враження від зустрічі служителі ХСП.

Жінка розповідала про своє життя. Воно було нелегке. В подружньому житті не мала щастя. Пережила чотири інсульти, але Господь милосердний ставив її на ноги, та давав сили.

Вона завжди у домашніх клопотах і це спонукає її до життя, не дивлячись на проблеми зі здоров’ям і періодичну втрату пам’яті. Слава Богу, має родину, яка піклується про неї.

Be the first to comment on "У прифронтових селах ХСП знаходить сім’ї, які найбільше потребують допомоги"

Залишити відповідь