У рамках Акції «Папа для України» ХСП забезпечить майже 11,5 тис. мешканців «сірої зони» комплектами одягу

У рамках Акції «Папа для України» Християнська Служба Порятунку (ХСП) забезпечить майже 11,5 тис. мешканців «сірої зони», серед яких 5393 жінок та 1395 дітей, комплектами одягу. Таку допомогу отримають малозабезпечені сім’ї 18-ти прифронтових населених пунктів.

«Особливістю цього проекту є те, що пошиття комплектів одягу здійснювалось індивідуально під кожного отримувача, відповідно до статі та розміру. Проект розрахований на потребуючі сім’ї, які проживають в зоні розмежування вздовж лінії зіткнення, тому є чоловічі, жіночі та дитячі набори. Всі витрати з пошиття та доставки профінансовані за рахунок Акції «Папа для України», – розповів координатор Штабу ХСП, директор благодійного фонду «Християнська служба порятунку» Андрій Чміленко.

За його словами, люди з вдячністю приймають допомогу і просять передати подяку Папі Франциску за надані їм добротні та якісні речі. Особливо радіють діти.

На сьогодні, протягом першого тижня доставки одягу на місця, допомогу вже отримали 206 мешканців Виноградного, Приморського та Піонерського, 96 – Бердянського, 40 – Піщевика та 30 – Черненко. ХСП вже розпочала роздачу комплектів у Федорівці та Чермалику.

Це вже четвертий проект, у якому бере участь ХСП в рамках Акції «Папа для України». У 2017 році була реалізована доставка та роздача паливних брикетів у 30-ти прифронтових селах, а також встановлений ігровий майданчик в Кремінній (Луганська область) у школі-інтернаті для особливих дітей, де навчаються та проходять курс реабілітації більше 80-ти дітей з ДЦП, залишковими явищами поліомієліту, вродженими і набутими порушеннями опорно-рухового апарату та ін.

У кінці 2017 року та на початку 2018 року був реалізований за кошти Акції «Папа для України» ще один паливний проект. Тоді за допомогою ХСП, вісім тисяч мешканців прифронтових сіл маріупольського напрямку отримали паливні брикети.

Be the first to comment on "У рамках Акції «Папа для України» ХСП забезпечить майже 11,5 тис. мешканців «сірої зони» комплектами одягу"

Залишити відповідь