У стоматкабінеті, який ХСП обладнає у «сірій зоні», безкоштовно обслуговуватимуться військові та мешканці довколишніх сіл

У стоматологічному кабінеті, який Християнська Служба України почала обладнувати у Піонерському, що під Маріуполем, зможуть обслуговуватимуться безкоштовно військові та мешканці довколишніх населених пунктів (Сопіно, Бердянське, Лебединське, Піонерське, Приморське, Виноградне). Він буде розташований у дитячому таборі.

Необхідне устаткування для кабінету ХСП отримала від римо-католицької парафії св. Антонія, що у Львові.

Отець Едвард Кава, який є делегатом Провінції конвентуальних францисканців в Україні, заступником керівника відділу військового капеланства Римо-Католицької Церкви в Україні, з цього приводу в інтерв’ю ЗМІ сказав: «Мені зателефонували брати з нашого ордену в Кракові, сказали, що у них у монастирі є обладнання для стоматологічного кабінету, яким не користуються, що можу забрати його на східну Україну, якщо є потреба…. Я сконтактувався з Християнською Службою Порятунку, яка зараз активно діє у прифронтовій зоні. Саме з ними працюватиму на місці, щоб цільово розподілити гуманітарну допомогу».

Служителі ХСП зараз проводять необхідні роботи та стараються, щоб кабінет як найшвидше запрацював.

«Окрім стоматологічного обладнання отримали 150 кг меду та пакунки з теплим одягом, медикаментами, їжею, дитячими іграшками, які зібрані силами людей із парафії св. Антонія. Щиро дякуємо за їхні теплі відкриті серця», – розповів рятувальник ХСП Володимир Завадський.

Be the first to comment on "У стоматкабінеті, який ХСП обладнає у «сірій зоні», безкоштовно обслуговуватимуться військові та мешканці довколишніх сіл"

Залишити відповідь