У Стрию відбувся навчальний захід «Мікробізнес в агровиробництві: з чого розпочати?»

У Стрию 31 січня відбувся навчальний захід «Мікробізнес в агровиробництві: з чого розпочати?». Він був організований у рамках спільної Програми “Добрий господар” Фондом громад “Благодійний фонд “Рідня” та Християнською службою порятунку за підтримки Стрийської Єпархії УГКЦ.

Дізналися: які практичні результати від грядки, якщо створити її за методом Володимира Розума; як збудувати сімейну мікроферму де під одним дахом вирощується птиця та корм для неї. З цими темами учасників ознайомили Володимир Розум та Юрій Тарас.

Також мова йшла про: практичний досвід вирощування овочів та фруктів і особливості їх переробки; як створити плантацію енергетичної деревини павловнії повстяної і які особливості її вирощування; в чому привабливість та ризики бджільництва; про привабливість вирощування на Стрийщині квасолі.

Учасники навчального заходу ознайомилися зі зразками інструменту, який полегшує ручну обробку земельної ділянки. А також, кожен учасник заходу зміг придбати продукти харчування вироблені місцевими агровиробниками та скуштувати смачні вироби місцевих господинь.

Організатори заходу запропонували його учасникам об’єднатися в товариство економічної самоорганізації та разом попрацювати над створенням умов для одержання додаткової вартості від власних присадибних земельних ділянок.
«Першим завданням, для підтвердження намірів долучення до товариства економічної самоорганізації, буде створення грядки Розума на Вашій земельній ділянці», – резюмували організатори, – «Члени товариства економічної самоорганізації  будуть  обмінюватися досвідом, отримають можливість участі у різноманітних навчальних заходах та турах, зустрічах. Разом будемо вчитися впроваджувати агротехнології на практиці використовуючи різмоманітні форми кооперації. Таким чином, втілимо  ваші ідеї та пропозиції  в конкретні дії».

Нагадаємо, що у 2019 році на День Незалежності у селищі Дашава на Львівщині  відбулося представлення та підписання Декларації про співпрацю і цінності, якою було проголошено утворення Християнського Соціального Простору «Стрийська Кооперативна Ініціатива самоорганізації та практичного просвітництва».

З метою практичної реалізації завдань Декларації було підписано додаток, яким було дано старт програмі «Добрий Господар», що на першому етапі  включатиме три напрями: кооперація, енергоефективність і екологія. Зазначена програма базуватиметься на існуючих у засновників напрацюваннях і ресурсах, зокрема, складових програми ХСП «Естафета добра і благополуччя», проектних можливостях Фонду Громад «Рідня» та цільових програмах кредитної спілки «Вигода».

Пріоритетними напрямками діяльності програми “Добрий господар” є: коопераціяенергоефективністьекологія.

Be the first to comment on "У Стрию відбувся навчальний захід «Мікробізнес в агровиробництві: з чого розпочати?»"

Залишити відповідь