Учасники Християнської Суспільної Платформи проти встановлення «гомодиктатури» в Україні

Учасники Християнської Суспільної Платформи підтримують вимогу про звільнення Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко та закликають українців активно відстоювати просімейні цінності, право на життя ненароджених дітей і свободу від засилля так званої «гендерної ідеології» у всіх сферах суспільного буття.

Зокрема, учасники Платформи  підтримують ініціативу  Громадського об’єднання «Рух «Всі разом» щодо спрямування на адресу Прем’єр-міністра України масових звернень про звільнення із займаної посади Катерини Левченко, діяльність якої суперечить нормам українського і міжнародного законодавства, цінностям українського народу, а також спричиняє суспільні конфлікти. Така вимога є у листі, який об’єднання скерувало на адресу Прем’єр-міністра України Володимиюра Гройсмана.

Крім того, у зверненні говориться про необхідність створення інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї.

Нагадаємо, що Катерина Левченко дала скандальне інтерв’ю, яке прозвучало 8 грудня в ефірі Громадського радіо. З її слів, ініціативи захисту сім’ї місцевими радами загрожують національний безпеці, вони неконституційні, а ініціаторів таких голосувань потрібно притягнути до відповідальності. З відповідним зверненням вона також звернулася до Служби безпеки України.

Зазначимо, що на цей момент відповідні просімейні резолюції прийняли уже більше 50 місцевих рад різного рівня, з них близько десяти обласних.

Ще кілька років тому такі заяви ніхто з українців не сприймав би серйозно, але, на превеликий жаль, сьогодні вони вже мають реальне застосування на практиці. Сповідування традиційних сімейних цінностей хочуть заборонити, в тому числі, і в судовому порядку.

Так, скасувати просімейне рішення Чернівецької обласної ради у судовому порядку намагається організація «Ми є» (зрозуміло, чиї інтереси вона відстоює). Попереднє судове засідання призначено на 13 грудня 2018 року об 11:00 в приміщенні Київського окружного адміністративного суду. Адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під’їзд, 10-й поверх.

В контексті сказаного вище, звертаємо особливу увагу на реакцію на зазначені події з боку Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦРО) та Секретаря  Ради Національної Безпеки і Оборони Олександра Турчинова.

ВРЦРО у своєму зверненні до Прем’єр-міністра просить провести внутрішнє розслідування щодо відповідності займаній посаді та притягнути до дисциплінарної відповідальності Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко.

Крім того, ВРЦРО закликає, щоб замість ратифікації Стамбульської Конвенції розвивати національне законодавство з протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які також відмовилися від ратифікації Конвенції (Великобританія, Ірландія, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Молдова, Вірменія).

«Дуже сподіваюся, що неадекватну агресивну позицію урядової уповноваженої не поділяють більшість членів Кабінету Міністрів України», – заявив у своїй авторській статті Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, – «…Якщо говорити про національну безпеку, то одна з реальних загроз для нашої країни – катастрофічне скорочення населення. Захисники традиційних сімейних цінностей, на відміну від організаторів гей-парадів, намагаються протистояти цій загрозі. Міцна повноцінна сім’я, що здатна народити, захистити та виховати дітей, сьогодні один із найважливіших факторів національної безпеки».

Be the first to comment on "Учасники Християнської Суспільної Платформи проти встановлення «гомодиктатури» в Україні"

Залишити відповідь