УЧАСНИКИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ СУСПІЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ВІТАЮТЬ ПРАВОСЛАВНИХ З ТОРЖЕСТВОМ БОЖОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

Учасники Християнської Суспільної Платформи щиро вітають православних братів і сестер, всіх християн і людей доброї волі в Україні з історичною подією – відродженням єдиної Української Помісної Православної Церкви після сторіч забуття, гонінь та випробувань.

Віримо, що це Діло звершене Господом задля утвердження Його Царства, Правди та Миру на стікаючій кров’ю та слізьми  українській землі.

Також сподіваємося, що тепер в повноті поряд з католиками та протестантами стануть і православні у справі захисту інституту родини, збереження життя від зачаття до смерті, протистояння запровадженню так званої «гендерної ідеології» у національній свідомості, законодавстві і суспільному бутті.

Всім нам – православним, католикам та протестантам, належить сьогодні об’єднатися в єдиному Дусі та в Ім’я  неподільного Ісуса Христа заради побудови в Україні по справжньому Християнської Держави, яка базуватиметься на Божому Законі, живій вірі, історичній пам’яті, громадянській свободі, соціальній справедливості, просвітництві та самоорганізації. Впевнені, що разом ми знайдемо і здобудемо для України свій Третій Шлях – Шлях Царства Божого на землі, відмінний від окультно-деспотичного «руского міра» і содомо-ліберального «європейського вибору».

Вітаємо також всіх українців з обранням Предстоятелем УППЦ, Митрополитом Київським та всієї України владики Єпіфанія (Думенка). Все, що нам варто знати про нього, сказано у його статті «Чи довго ще в українських душах буде нишпорити рука Москви?», опублікованій у 2015 році.

Be the first to comment on "УЧАСНИКИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ СУСПІЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ВІТАЮТЬ ПРАВОСЛАВНИХ З ТОРЖЕСТВОМ БОЖОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ"

Залишити відповідь