Увесь світ питає нас: «Слухайте, ви там в Україні ще досі маєте надію?» – Блаженніший Святослав (Дайджест ХСП №34)

У цю неділю у Парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ на Троєщині був особливий день – тут відбулася Архиєрейська Літургія за участю Блаженнішого Святослава Шевчука. Ця парафія уже стала духовною родиною для десятків учасників бойових дій на Донбасі та членів їх сімей, а також для багатьох родин загиблих воїнів. Богослужіння відбуваються у приміщенні ГО “Родини ветеранів АТО” (керівник ГО – Людмила Богдашевська, яка водночас очолює Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при Християнській Службі Порятунку). “Родини ветеранів АТО” є базовою партнерською організацією для Християнської Служби Порятунку у цій царині. Настоятелем парафії є капелан ХСП отець Віталій Герасимів, який, зокрема, опікується матерями загиблих воїнів. На Архиєрейській Літургії був присутній командир ХСП Ігор Шторм.

Римо-католицька Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві. Черговий семінар провели служителі спільноти “Мараната” в рамках формації “Гора Пророка”. Близько 90 духовних воїнів зібралися разом у молитві та навчанні. Особливим гостем був наш друг Домінік МакДермот, яким є одним із лідерів ENC (Європейська Мережа Спільнот) та координатором пророчого служіння у лоні цього об’єднання.
Ми готуємося до повноцінної участі у Духовній Битві Останніх Днів… Прийшов час апостольської воюючої Церкви…

– ХСП-Маріуполь (координатор Володимир Завадський)

Ви є Божою нивою, Божою бу­дівлею. Згідно з Божою благодаттю, яка мені дана, я, немов той мудрий бу­дівничий, поклав підвалину, а ін­ший будує на ній. Тож нехай кож­ний пильнує, як будує! Адже ніхто не може покласти іншої основи, крім уже покла­де­ної, а нею є Ісус Христос.
Дякуємо о. Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

Напередодні урочистості всіх Святих говорили про широко відоме, розповсюджене “модерне” свято Хелловін.
Сестри розповідали про небезпеку таких святкувань, та про наслідки.
Також відбулась 📸😉 весела фотосесія📷😄
Саме такі корисні повчально-розважальні моменти є метою всіх заходів у центрі “Ковчег”

Що може бути краще під час канікул, ніж відпочинок у столиці? 🙂
Багато спілкування, багато емоцій, багато зустрічей з волонтерами, які приїздили в наш центр “Ковчег”…
Дуже круту програму зробила дуже крута команда разом з о. Бенедиктом та о. Марком .
Цей відпочинок стане найбільш яскравим спогадом наших дітей за ці канікули.
Ви намагаєтесь зробити життя цих дітей, які зазнали реалії війни веселим, щасливим, дружнім та незабутнім! Хоч і ненадовго, але наші діти мали надзвичайні екскурсії по Києву 👣👟 Про це свідчать їхні очі на світлинах 😃
ДЯКУЄМО, отче Бенедикт, о. Марк за фінансові благословіння, за Ваш неймовірний талант в усьому, що Ви робите! 🙂
Господь Вас любить!!! ❤️✝️

У ці дні у Києві гостюють семеро дітей – вихованців дитячого центру “Ковчег” (діє під егідою команди ХСП-Маріуполь у Піонерському Донецької області). Групу дітей супроводжує служитель ХСП Юлія Халевич. Для дітей з прифронтових територій організовано цікаву та насичену програму, якою опікуються молоді волонтери ХСП з римо-католицьких парафій Пресвятої Діви Марії Матері Церкви та Воздвиження Святого Христа. Особлива подяка отцю Бенедикту Кроку за ініціативу та підтримку у організації цього свята для дітей із зони війни.

Коли Божа справа, все співдіє на добро, Він благословляє матеріально і чудовою командою які завжди приходять на допомогу та сонячною погодою🍂🍁☀️, щоб зробити дах для водоочисної станції.
Божого благословіння о. Вадим ВарфоломеєвДмитрий Алтухов та його команді.

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Дякую усім небайдужим, завдяки кому ми змогли виїхати на ротацію.
Пройшов перший день роботи у двох групах . З дітьми працювали психологи, капелани, педагог у двох населених пунктах червоної зони. Сьогодні продовження роботи. Дякуємо Cimic Avdeevka за супровід і допомогу!

Ещё один прекрасный день подарка детям минуток радостных моментов. Были игры, танцы, мастер классы, а главное была улыбка на детских личиках и задорный смех.
Село Новобахмутовка подарило нам хороший день и знакомство с замечательными детками.

Ще один день роботи у двох населених пунктах червоної зони у двох групах. Зустріч з дитячим страхом, біллю, смутком, але також зустріч з надією на безпеку, на радість жтття. Безпечне місце існує поки що в уяві, але очі дітей сяють новим світлом. Є сльози і є посмішки. Ми попрощалися лише до завтра. Вони чекають і вони вміють жити там де важко навіть дорослим.
Дякуємо Cimic Avdeevka за допомогу, за те, що ви завжди поруч.

Відвідали людей у селищі Опитне. Радість зустрічі, розповіді про останній прожитий час, прохання приїзжати частіше. Вони стали частинкою нашого життя. Господи, бережи їх! Дякуємо Cimic Avdeevka за допомогу!

Після дня праці, зустріч зі Всемогутнім Люблячим Батьком.

ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)

Сегодня мы посетили наш центр комплексной реабилитации для людей с инвалидностью и детей «Вогник Надії». Было так приятно, когда дети бросились ко мне, обнимали и говорили «наша Таня» пришла. Мы принесли им цветную бумагу, картон, пластелин и краски. А ещё игрушечную коляску и столик для кормления. Смогли порадовать детей игрушками, пазлами. У них было столько радости, когда они катали кукол, кормили их.
А ещё в центре сделали выставку из работ!!! В очередной раз я в восторге от того, какие это таланты, и какую мудрость и терпение имеют те люди, которые работают в центре.
Хочется запечетлеть в памяти те моменты, когда Максим нереально счастлив от новой машинки, собирает пазлы с гоночной машиной. Настя с Ульяной нянчатся с куклами и угощают меня «чаем с тортиком». Руслан поет песню вместе с музыкальной игрушкой. И много разных моментов, которые даже не передашь. Спасибо Liza ZubkoMary Wood MillikanHelga Zlata, спасибо моей маме и многим другим за вашу любовь!!!!
P. S. У кого есть желание и возможность помочь этим детям и подросткам, пишите мне.
Им очень нужен столик в виде ромашки для игор, для обучения в домоводстве терка и скалка. Разные наборы для подделок. Делать добро это очень здорово!!!!

Встреча по «АСЕТ» прошла в очень дружественной и оптимистической обстановке… мы и пообщались и попили чай и задели много важных вопросов.

– ХСП-Бахмут (служитель Олег Коноплянка)

Зайцеве, Жованка – домашня церква.

Марк 11:15. ” А як Він у храм увійшов, то став виганяти продавців і покупців у храмі….
І Він не дозволяв, щоб хто річ яку носив через храм.”
Кожен хто народився з гори, є храмом Святого Духу. То перше, що Ісус робить коли приходить, то очищує Свій храм і не варто з Ним торгуватися, “Бо до ревнощів любить Дух, Який живе в нас.”
І Він не бажає ділитися нами з кимось, або з чимось, щоб ніщо не володіло нами, а Йому належить усе, і Він є Повновладний Господар нашого життя!

А нам потрібно пильнувати, та дивитися за собою, чи в вірі ми?

Жованка-Майорськ(молитовне). Завітали наші друзі, члени римо-католицької спільноти “Мараната” м.Київ. Саша Салицкий з дружиною Лена Овсиенко-Салицкая, що послужили піснями та добрим словом.

18-19

Євангеліє в діях, та піснях.
Та ще нагодували смачним борщем і салом.
То вже було не до фотографування))

Дякуючи постійній підтримці #ХСП, придбали для наших захисників скоби на бліндажі.

Бог оберігає своїх духовних воїнів на фронтових дорогах. Наша капеланська машина після ДТП під Бахмутом. Автомобіль не підлягає відновленню. Жодна людина, яка в ньому знаходилася, не постраждала. Посилки від наших військових, які перевозилися з метою подальшого пересилання кінцевим адресатам, не зважаючи на обставини, доставлені за призначенням. Служіння триває…

– ХСП-Варшава (координатор Володимир Корчинський)
2.11.2019. Перша субота місяця. Традиційна чоловіча розарійна молитва. За Польщу, за Україну!

«Багато поляків були вражені служінням Християнської Служби Порятунку, жертовністю і глибиною віри тих, які служать на сході України», – розповів голова Об’єднання Католицьких Спільнот (ОКС) Орест Григорчак про зустрічі у релігійних спільнотах Польщі.

В рамках проекту 787 Громадського бюджету 2019 «Мати героя від болю до зцілення» цього тижня відвідали матерів загиблих киян Бойко Любов Пилипівна, Швец Людмила Михайлівна, Ефіменко Клавдія Василівна, Корчовна Любов Іванівна, Петренко Валентина Іванівна, Волошина Людмила Степанівна. Всі жінки вікової категорії 70+ років.
За умовами проекту 787 матері загиблих учасників АТО, які вийшли з кризового стану та адаптувались до нових умов, надають комплексну, адресну підтримку іншим батькам загиблих. Це послуги емоціональної і психологічної підтримки за принципом «рівний-рівному», допомога у вирішенні життєвих проблем, у т. ч. матеріальних, юридичних і побутових.
Щира вдячність Ольга Сичкарь, яка цього разу допомагала і підтримувала батьків захисників, партнерам проекту – Християнська служба порятунку за продуктову допомогу сім’ям загиблих і капелану Олег Усатюк (Oleg Usatyuk) за духовну підтримку.

Військовий капелан Християнської Служби Порятунку Валентин Розгон взяв участь у церемонії введення в уряд національної управи Лицарів Колумба в Україні. Нагадаємо, що він, в рамках Першої всеукраїнської зустрічі капеланів Рад Ордену Лицарів Колумба в Україні, був призначений помічником Національного капелана від РКЦ.

У Домі святого отця Піо (головній базі Християнської Служби Порятунку) нещодавно перебувала група молоді з різних міст Украіни (Киів, Житомир, Бровари, Гнівань). 36 молодих католиків мали осінню реколекційну сeсію під гаслом “Люби і думай, що робиш”.
Організатором заходу були Сeстри Прeсвятоі Родини з Назарeту, а відповідальною за проведення зазначеної сесії – с. Оля Станіславeнко. Ось як сестра Оля згадує про перебування в Домі: “Вeсь будинок, кожeн його куточок був задіяний для справи, дужe зручнe розташування кімнат. Всe продумано і щодо науки, і щодо відпочинку. Мeнe особисто надихала кімната, дe ми ночували з с. Анeтою:(чeрeз пeрeнавантажeння спальних приміщень ми спали у кімнаті Вeтeранського Клубу, де знаходиться музей військових артефактів, привезених капеланами ХСП із зони бойових дій). Я тішуся, що могла бути у цьому просторі. Дякую за всe, цe насправді був благословeнний час і місцe”.

У Домі святого отця Піо гостювали сироти. Всі вони вихованці дитячого будинку сімейного типу “Писанка” (мати-вихователь сестра Віталія Лядрик, Згромадження Сестер Святого Йосипа, ОПДМ). Будинок знаходиться у селі Потелич Жовківського району Львівської області. Ці діти, позбавлені піклування з боку рідних батьків, знаходяться під опікою Бога і Його слугинь. Дякуємо за можливість хоча би ненадовго стати частиною їх життєвої історії.

Програма «Добрий господар», спільна ініціатива Християнської Служби Порятунку та Благодійного Фонду Рідня, була презентована на “I-му Стрийському форумі”. Він проходив в рамках XIII-го Великого Карпатського ярмарку-фестивалю “СтрийОрганікФест-осінь 2019”, який відбувався 26-27 жовтня.

Be the first to comment on "Увесь світ питає нас: «Слухайте, ви там в Україні ще досі маєте надію?» – Блаженніший Святослав (Дайджест ХСП №34)"

Залишити відповідь