Будьте як діти, мрійте, вірте як діти, що мрії здійснюються (Дайджест ХСП №41)

ХСП-Київ

Служителі Штабної Команди Християнської Служби Порятунку після чергової щомісячної Євхаристії у Каплиці отця Піо. Разом у служінні. Разом у поклонінні Богу.

Нещодавно в будинку Отця Піо на бул. Перова 1-Б відбулося чудове свято для дітей ветеранів, приурочене Дню Святого Миколая. Воно було організоване Центром відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родин при Християнській Службі Порятунку (керівник -Людмила Богдашевська). Хочеться висловити величезну подяку учням школи #237 (директор – Наталя Стасюк). Художній колектив школи на чолі з Надією Кучерявою підготував до свята не лише цікаву виставу, а й подарунки кожній дитині. Всі присутні були цим приємно вражені. Діти та їх рідні були зайняті різними майстер- класами. На гостей нашого свята очікувало смачне частування: піца та солодощі. Ну й звичайно, солодкі дарунки кожному маленькому гостю, що завітав в цей день на наш урочистий захід. Сподіваємося, що свято вдалося. До нових зустрічей! Мир та добро завжди і всюди!

У Собор Вишгородської Богородиці УГКЦ відбувся семінар “Добрий управитель: що Біблія говорить про гроші”. Тренінг проводила Олеся Шніцер, тренер-консультант з управління особистими фінансами, координатор Школи Соціального Лідерства ХСП. Говорили про значення і місце грошей в житті християнина, про пріоритети християнського бюджету, про те, з чого починати управління власними фінансами і до якого результату прагнути. А також про сучасні фінансові інструменти та способи не економити на каві 😉
Сердечно дякуємо отцям Миколі Сулимі та Тарасу Валаху за запрошення та гостинність, а всім учасникам – за активну участь у обговореннях та теплий прийом!

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Будьте як діти, мрійте, вірте як діти- мрії здійснюються😇🙃
День Миколая Чудотворця першим приходить до нас, як добра зимова казка, сповіщаючи про наближення Різдва Христового. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя.
Від щирого серця дякуємо усім помічникам святого Миколая
Tanya Kuchuk, колективу Українській академії лідерства, Маріупольскій міскій раді та всім добродіям за організацію свята та здійснення дитячих мрій подарунки та квитки на карусель.
Божого благословіння Вам.

У дитячий центр ” Ковчег” завітав св. Миколай з подарунками🎁🧸
Дякуємо мультимедійній студії «Клара Студіо» за смачні солодощі та журнали для дітей.

Альфа курс
Тема конференції ” Як Бог веде нас”
Щиро дякуємо Ксюша Бидник за проголошення Божого Слова.

Дякуємо Богу за доброго пастиря брата Леоніда Кушнірука. Дякуємо брате за благодатний час служіння, нехай добрий Господь благословить вас.

Той хто любить Бога, бачить, серцем а не очима.
Дякуємо лідеру молодіжного служіння ” Покоління Отця” Yulia Yefimova та всім служителям за благословіння для сім’ї Карпенкових, з с. Гнутове, доїльний апарат . Сім’я потребує допомоги, адже у 2015 році вони втратили батька, який підірвався на міні, мама сама виховує двух малолітніх синів Єріка і Маріка, які відвідують дитячий центр ” Ковчег”. Вони тримають господарство, корови, продають молочні продукти, мама працює зранку до ночі, щоб забезпечити всім необхідним дітей.
Богу подяка за відкриті серця бути з тими хто потребує допомоги.

Богу подяка за добродіїв, за прояв уваги до потреб наших вихованців дитячого центру “Ковчег” та потребуючих у прифронтовій зоні.

– ХСП-Бахмут (Зайцеве, Майорськ)

Де які люди, мали величезне багатство, але не знали про те, і прожили життя як жебраки.

Господь багатий для всіх хто навертається до Нього, щедро дав нам усе, що потрібно для життя та благочестя!
Нам треба лише знати і вірити, щоб прийняти!
Слава Ісусу Христу!

“Радійте в Господі завжди, і знову кажу : радійте!”
Як?, Чому?, – Тому що: “Господь- мій Владика, Він моя сила. Він робить мої ноги, немов у сарни, і на верховини Він виведе мене.” Ав.3:18.

Ісус живий,- віддай Йому своє життя!

Ісус прийшов врятувати людей Своїх, від гріхів їх!

Колишній воїн російсько- української війни, потрапив в складні обставини життя, що Бог називає: ” тенета диявола, який схопив їх у полон – виконувати його волю.”
Але в тісноті, навернувся до Господа, і поїхав до Центру реабілітації!

Не важлива глибина твого падіння! Ісус живий! Ісус рятує!

Дякуємо Римо-католицькій спільноті “Мараната” м.Київ, та Християнську Службу Порятунку, за фінансову підтримку капеланського служіння!

– ХСП-Мар’їнка

И какіая же ротация без посещения наших друзей – центра комплексной реабилитации для людей с инвалидностью и детей с инвалидностью «Вогник». Принесли им подарочки, лото, бумагу и разные штучки для поделок. Улыбки, обнимашки, любовь – ради этих радостных глаз хочется делать многое!!! И ещё здесь работают особенные люди!!! Спасибо дорогие за ваши сердца и любовь!!!

ХСП-Авдіївка

Четыре дня реально титанической работы. Две команды приехали из разных мест,чтобы создать атмосферу пред рождественского настроения у детей красных и жёлтых зон. Не смотря на усталость ребята совершали чудеса. Одна команда слаженно и весело создавала атмосферу рождества,с играми и танцами. Другая,не покладая рук практически до поздней ночи,формировала подарки для каждого так, чтобы не пропустить ни одного ребёнка и каждый пошёл домой в хорошем настроении.
Это было поистине проделана титаническая работа,так как таких трудностей, чтобы эти мероприятия состоялись никто не ожидал. Но Вместе мы справились, а значит команды проявили высший пилотаж мастерства и слаженности!!!
Спасибо ребята за терпение,доверие и поддержку друг друга в любых обстоятельствах!!!
Благодарю каждого в лице: Сергей Доротюк Андрій Білий Taras Sikorczuk Dominika Karc Олександр Лавренюк , Yurij Klimko Лена,Алиса и Артём, Владимир Данилецкий, Семочкин Андрей, Гармаш Юрий и Галина, Есфирь Ерохина и Давид Ерохин. Вы все вложили частицу сердца и тепла для каждого ребенка.
Благодарю всех,кто тех,кто принимал активное участие,чтобы команды могли приехать сюда и дарить радость детям,а также побывать у военнослужащих, чтобы и они почувствовали наступающее рождество – Rafał Cyfka Dima Kontsevych Dasha Kontsevych Сестри Канонічки Писарівка отец Роман та всей громаде Польши за подарки для детей, Сергею Доротюку и добродетелям,отцу Павлу Островскому и сестрам за колеса на зиму,необходимые вещи для ребят,смаколики и медицину.
Благодарю Сергея Ивановича(Церковь”Христианская Надежда”) – за помощь с авто,что ребята могли приехать в Авдеевку и ездить по школам с рождественской программой.
Благодарю каждого,о ком не указано и кто также принимал участие в организации этих поездок.
Спасибо ребятам Cimic Avdeevka за сопровождение в красные зоны,чтобы там у детей тоже был праздник.
Благодарю Всех от души за труд,который вы все вкладывали, за частицу сердца и души,чтобы рождественское настроение и ощущение праздника пришло к детям живущим на войне.
Спасибо каждому за откровенность и поддержку!!!
Пусть Господь благословит вас и это рождество станет особым благословением в вашей жизни!!!
С наступающими праздниками!!!!!

У Домі святого Мартіна 30 заїзд-реабілітація та відпочинок дітей “сірої зони”, Луганська обл, смт.Нижнє.

Прекрасний час, дякуємо ХСП за спільне служіння, батькам за довіру. Молимося за мир в Україні!

 

 

Be the first to comment on "Будьте як діти, мрійте, вірте як діти, що мрії здійснюються (Дайджест ХСП №41)"

Залишити відповідь