Відпочити від війни: п’ятеро дітей з Авдіївки на кілька днів стали гостями Дому святого Мартіна де Поррес у Фастові

П’ятеро дітей з Авдіївки, на запрошення о. Михайла Романіва, на кілька днів стали гостями Дому святого Мартіна де Поррес у Фастові. На них очікує гостинний прийом, екскурсії, відпочинок і найголовніше – дні та ночі без тривоги та вибухів.

Це друга група дітей із сірої зони, які залучені до спільної реабілітаційної програми ХСП та команди отця Михайла. Першими гостями були підлітки із прифронтових сіл поблизу Маріуполя.

Троє дівчаток, Аня та сестрички Вікторія та Дарина, у супроводі дорослого добирались із Авдіївки поїздом. Ще двоє дітей приєднались до групи у Києві.

Кожну з них по-своєму зачепила війна, але наслідок однаковий для всіх – сльози, страх та відчай.

«Две сестрички из многодетной семьи. Рядом с их квартирой было прямое попадание из 125 калибра. Три квартиры сложились в одну, ещё в двух – нет простенков. Девочки занимались на пианино, так как всегда это делали. Буквально за пять минут до страшного события мама позвала дочек на кухню пить чай. Сам Бог вывел девочек из страшного места, и жизнь этих крох была спасена», – розповідає цю страшну історію служитель ХСП Олена Єрохіна.

Діти із малозабезпечених сімей. І на долю кожної з цих дівчат вже випало чимало лиха.

У Ані з мамою з лютого проблеми із житлом. Над їхньою квартирою згоріло помешкання сусідів. «Пожарные, когда тушили пожар, залили водой всё. Так как квартира находилась снизу, то вода потекла к ним. Теперь они с мамой вынуждены жить у соседей, пока их квартира не просохнет после затопления», – говорить рятувальник ХСП.

Одним із основних завдань ХСП у Авдіївці залишається саме допомога тим, хто постраждав від обстрілів.

Так, біля промзони рятувальники ХСП допомогли закрити пробитий дах будинку.

Також доставили дрова для літньої мешканки міста.

«Мы порой не замечаем, где и когда Бог спасает нас. Иногда нужно просто остановиться и посмотреть назад, задавая вопрос самому себе: «А если бы все пошло не так, как случилось, чем бы все закончилось? Кто стоял рядом со мной в самый трудный миг моей жизни? Кто подтолкнул меня сделать то, что я сделал?», – роздумує рятувальник ХСП Олена Єрохіна.

Be the first to comment on "Відпочити від війни: п’ятеро дітей з Авдіївки на кілька днів стали гостями Дому святого Мартіна де Поррес у Фастові"

Залишити відповідь