Вихованці місіонерської команди ХСП-Маріуполь взяли участь у літньому таборі на базі Карітас-Спес у Зарічанах

11 підлітків -вихованців місіонерської команди ХСП-Маріуполь взяли участь у літньому таборі на базі Карітас-Спес у Зарічанах, що під Житомиром. Діти проживають у прифронтових Піонерському, Гнутовому, Новогригорівці, Сопіному і Приморському. Групу супроводжує місіонер та керівник дитячого центру “Ковчег” ХСП Оксана Завадська.

Дорогою до табору побували у Києві

А сам табір організовано волонтерською командою отця -палютина з Одеси Юрія Сіцінського. У отця Юрія та його волонтерів за спиною уже більше десяти ротацій у прифронтовій зоні у складі команди ХСП-Маріуполь.

Ось, що про участь у таборі розповіла на своїй сторінці Оксана Завадська:

«10 днів🗓️ Багато🕑? Мало🕑? Достатньо ✅! Щоб ще встигнути прийняти рішення і зробити своє літо незабутнім ☀️
11 підлітків з дитячого центру “Ковчег” та служитель Оксана Завадська провели цей незабутній час на Житомирщині в с.Зарічани в літньому таборі Life in Love.
Молодь з різних куточків України зануритись у тему цінності творчої частини Бога і людини, прояв поклоніння Богу через творче самовираження, Батьківське серце ❤️ Бога.
Це місце, де Бог реально торкається, повністю змінює самосприйняття, самооцінку.
Сімейну атмосферу табору доповняли вечірні спільні посиденьки.

В програмі табору були творчі воркшопи з вокалу, хореографії, театрального мистецтва, малювання. Всі бажаючі могли спробувати свої сили в будь-якому напрямку.
Ніколи не бійтеся проявляти свої таланти, поклонятись ними Богу.
Цим ви несете присутність Божу в життя інших людей.
Особливу подяку хочемо висловити о.Юрію Сіцінському та всім організаторам-аніматорам цього табору. Такі веселі, сміливі і сильні, самостійні і готові завжди підтримати один одного. Цей час проведений разом з вами, залишили в наших серцях безліч позитивних емоцій.
Чекаємо з нетерпінням нових зустрічей зі всіма учасниками табору 🤗😍».

Про історію табору розповідається на сторінці Caritas-Spes Ukraine

Мотиваційний табір «Життя в любові/ Life in Love» вже 6 років поспіль збирає молодь зі всієї України. Четвертий рік їх приймає табір “Надія” «Карітас-Спес» в с. Зарічани (Карітас, Зарічани). Програму табору Life in Love переймає Релігійна місія Римсько-католицької церкви в Україні «Карітас-Спес». Цього року, в квітні, вже відбулись дводенні тренінги для аніматорів п’яти таборів Місії, які проводив отець паллотин Юрій Сіцінськийи SDC (Jurij Sicinski) та команда Life in Love. А в осередку «Карітас-Спес» в с. Пульмо, що на Волині (Caritas-Spes Lutsk) цього року вже відбувся дебют програми табору Життя в любові.

Більше про табір “Жити любов’ю” у матеріалі CREDO.

Be the first to comment on "Вихованці місіонерської команди ХСП-Маріуполь взяли участь у літньому таборі на базі Карітас-Спес у Зарічанах"

Напишіть відгук