Вінець служіння ХСП – народження душі для Царства Божого

Яка кінцева мета Християнської Служби Порятунку? Яка її основна ідея? Яке її базове покликання? Відповідей може бути багато: подолання гуманітарних проблем, розвиток у людей здатності до соціальної самоорганізації та взаємодопомоги, широка просвіта, моральна підтримка, відновлення гідності, євангелізація, пастирська опіка… Все це певною мірою вірно. Але все перераховане – це не мета, не ідея, не покликання ХСП. Це – інструменти для осягнення такої мети, ідеї, покликання. А в центрі всього – прагнення допомогти людині зустрітися з Живим Богом і відкрити цим самим людській душі перспективу вічності у Царстві Небесному. Це альфа і омега для ХСП. Кожна врятована душа – безцінна і абсолютна мета, ідея та покликання. Зокрема врятована через  Таїнство Хрещення. І поки б’ється людське серце, битва продовжується і ще ніколи не буває надто пізно, щоби все виправити. Саме так, як це сталося у житті Лідії, яка зробила свій найважливіший вибір уже на дев’ятому десятку прожитих років.

Ось як про це говорить рятувальниця ХСП Оксана: «Ще зранку,  як виїжджали у  села проводити Євхаристію та освячувати паску, мені трішки стало сумно: пригадався наш костел  у Києві на бульварі Перова і наша спільнота «Мараната». І думаю собі: напевне цієї ночі у нашій парафії було знову хрещення немовляти. Як це гарно і велично. Я сумую за вами, і водночас радію, що можу бути тут з цими людьми, для них Бог приготував свято. Євхаристію, сповідь, святе причастя, благословення. З молитвою в серці вирушаємо до тих, хто так довго чекав цього часу.

Вже не одноразово ми розповідали про цей маленький хутір Новогригорівка, забутий людьми та не забутий Богом. І дійсно, Бог завжди був з цим людом, не дивлячись на їхню нужденність матеріальну, вони багаті серцем, любов’ю та радістю.

В цей день Господь для кожного зробив особливий подарунок, найбільший подарунок отримала 81- річна бабуся Лідія. Хрещення!!!

Велика Божа благодать зійшла на цю родину, Лідія мала інсульт, прикута до ліжка, доглядають за нею син та внук.

До цього часу вона сумнівалась, чи є охрещеною, адже її мама вірувала в Бога. Та пригадалося їй, що в той час було дуже важко охрестити дітей, тому на жаль мама Лідії не змогла це зробити. Думаю, що вона щиро молилася, щоб це сталося. І ось цей день настав. 16 квітня – в день Воскресіння Господнього – через руки католицького священика відбулося хрещення Лідії, яка взяла собі друге ім’я – Марія. Так народилося нове створіння у Ісусі Христі – Ліда-Марія!
Господь не дав довго сумувати моєму серцю: тут на цій землі я вкотре стала свідком та учасником чергового Божого Чуда – Таїнства Хрещення».

Хрещення є дуже важливим таїнством і моментом у духовному житті кожної людини. Окрім того, що Хрещення є вступом у члени вибраного народу християнського, воно порівнюється зі смертю Христа на хресті і Його воскресінням із мертвих, тобто хрещення – це смерть для всього гріховного і негідного і нове народження в житті де є Бог і Його благодать.

Божого благословення для Лідії- Марії.

Be the first to comment on "Вінець служіння ХСП – народження душі для Царства Божого"

Залишити відповідь