ВІТАННЯ З НАГОДИ СВІТЛОГО СВЯТА ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Щиро вітаємо  християн всіх конфесій та деномінацій з найвизначнішою подією в історії людства – Воскресінням Господа Ісуса Христа.

Зараз стало звичним відзначати це величне Свято. Багатовічна традиція знову повернулася у життя більшості українців. І за це велика подяка Богу. Бо, як прийнято говорити у останні роки: воскрес Христос – воскресне й Україна. Але вочевидь не лише до цього зводиться ця Свято. І тим більш не до ритуального відвідування храмів чи часто чисто символічного освячення пасок та яєць.

Свято Воскресіння Господнього – це перш за все те, що відбувається у наших серцях та головах. Це Свято Торжества Життя над смертю, Світла над темрявою, Добра над злом, Любові над ненавистю, Надії над відчаєм, Чистоти над брудом, Вірності над зрадою, Радості над смутком, Свободи над рабством.  Це Свято Відкритих Небес на шляху повернення у колись втрачений Дім Отця. Це Свято смерті нашої плоті на Хресті та вознесіння нашого духа у Дусі Воскреслого Ісуса. Це Свято Відновлення Гідності вільних синів і дочок Небесного Царя. Це Свято Вмивання у Святій Крові Ісуса та Уподібнення до Самого Бога.

Все або нічого. Побажаймо всім нам, брати і сестри, істинного Воскресіння наших душ та їх воз’єднання з Серцем Отця через Жертву Ісуса у Силі Святого Духа.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Be the first to comment on "ВІТАННЯ З НАГОДИ СВІТЛОГО СВЯТА ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО"

Напишіть відгук