Війна триває. А значить капеланське служіння теж

Розповідає капелан – кіборг зі складу Корпусу Військових Капеланів з позивним Архітектор:

«Нещодавно перебували з братами – капеланами на ротації в бригаді морської піхоти. В штабі бригади нас направили в проблемний (вживання алкоголю, непорозуміння та конфлікти між військовослужбовцями тощо) підрозділ на другій лінії оборони, призначений надавати вогневу підтримку. Тому одразу після прибуття у підрозділ ми з братами –капеланами взяли одноденний пост з молитвами. Потім розпочалося служіння. Бог зробив багато чудес на моїх очах. Я відчував свою неспроможність щось реально змінити у життях бійців, але вірив що Бог може перемінити серця цих людей. Один з військових сказав, що у підрозділі “зібрався різний зброд…” Але Господь благословляв багатьма відвертими і щирими розмовами, які супроводжувалися молитвами про покаяння.

Особливо запам’ятався такий випадок. Я познайомився з одним старшиною, полковником у відставці, я з ним приблизно одного віку. Якось я зайшов до нього по сокиру, щоби нарубати дров, але він запропонував мені сісти і поговорити з ним. Приблизно годину я його слухав: про сімейне життя, про  трьох його жінок, як він служив у спецназі та займався спортом. Згодом він запитав у мене, про моє життя.  Я йому розповів про мою сім”ю, як займався спортом та служив у спецназі, потім про церкву, про моє служіння в ній. Потім почав ділитися розказав Евангелієм… Він дуже здивувався, почувши про моє життя та побажав, щоби я помолився за нього та попросив, щоби Бог відкрився йому та дав віру.  Мій співрозмовник з радістю прийняв від мене плеєр із аудіо-записом Нового Заповіту, а наприкінці нашого служіння побажав прийти на зібрання, яке ми з братами організували у останній день.

Славлю Господа Ісуса Христа що він іде попереду нас у капеланському служінні військовим!

Висловлюю подяку братам по Християнській Службі Порятунку, зокрема, Ігору Шторму та Андрію Чміленку, за молитовну та матеріальну підтримку цієї та інших ротацій у фронтових підрозділах ВСУ».

 

 

Be the first to comment on "Війна триває. А значить капеланське служіння теж"

Напишіть відгук