Вода, що дає життя: духовна і фізична

Служіння Християнської Служби Порятунку – це служіння водоносів Божого Духу. Основна місія служителів ХСП – це являти людям Ісуса, нести Хліб Його Слова та Живу Воду Його Спасіння – а в підсумку – Вічне Життя.

Саме про таку живу воду неодноразово говориться в Біблії. Адже вода є загальним символом вічного життя у Святому Письмі. В Об’явленні апостола Іоанна 22:1-2 згадується про «чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця». Апостол Іван у своєму видінні Нового Єрусалиму каже, що ця річка тече «посеред його вулиці». Ісая пророкує, що Божий народ буде радісно «черпати воду з спасенних джерел!» (Ісаї 12:3). Єремія дорікає ізраїльтянам за відмову від Бога, джерела «живої води», і за створення штучних водозборів, «що води не тримають» (Єремії 2:13). Ісус закликав самарянку біля криниці начерпати води (вічного) життя від Нього, обіцяючи, що вона ніколи знову не матиме спраги в духовному розумінні (Івана 4:13-14). А з тих, хто вірить у Нього, – Він продовжує в Івана 7:38, – «ріки живої води потечуть». Вода є підходящим і зрозумілим символом життя. Подібно до того, як фізична вода необхідна для збереження життя на землі, жива вода від Спасителя необхідна для підтримки вічного життя з Ним. Ісус є хлібом життя (Івана 6:35) та джерелом живої води, що будуть підтримувати Його народ на віки віків.

А з недавніх пір у Авдіївці служителі ХСП стали водоносами не лише в духовному плані, але й плані матеріальному. На гроші доброчинців, а саме римо-католицького єпископа Яна Собіло та отців з Ордену Босих Кармелітів, було придбано спеціальну бочку для транспортування значних обсягів води.

Бочку завдяки змайстрованому своїми руками дерев’яному кріпленню було встановлено на причіп для зручності транспортування.

Необхідність розширення напрямів «водоносної» діяльності ХСП у Авдіївці зумовлена частими перебоями у централізованому постачанні води мешканцям міста через численні аварії  водогонів, спричинені ворожими обстрілами. В першу чергу це стосується медичних та дитячих закладів, людей, що проживають у районах Старої Авдіївки. Першими клієнтами для споживання поряд із духовною також і фізичної води уже стали медики. А подорож Божої Бочки триває…

 

Be the first to comment on "Вода, що дає життя: духовна і фізична"

Напишіть відгук