Волонтерський тил ХСП: віра без діл мертва…

Діяльність Корпусу військових капеланів та Корпусу рятувальників Християнської Служби Порятунку у «сірій зоні» була би неможливою без постійної підтримки з боку Волонтерського Крила ХСП. Десятки парафій, спільнот і просто небайдужих християн забезпечують збір та надсилання необхідної гуманітарної допомоги у зону АТО, підтримуючи таким чином євангелізаційну та душпастирську роботу польових підрозділів ХСП на прифронтових територіях. Гуманітарка переправляється через Нову Пошту або безпосередньо доставляється волонтерами – священиками та мирянами.

Так, нещодавно у Бахмут була направлена крупна партія гуманітарки, зібраної католиками з Мурафи (координатор місцевого волонтерського осередку Лілія Пльонсак). Підтримку ХСП при надсиланні зазначеного вантажу Новою Поштою надали колеги з благодійного фонду «Крила Фенікса».

Водночас ще одна партія гуманітарної допомоги була спрямована Штабом ХСП (координатор Андрій Чміленко) у розпорядження групи ХСП-Маріуполь. Ця партія була зібрана католиками київських парафій та небайдужими киянами.

За цією ж адресою були направлені продукти, надані сестрами-бенедиктинками з міста Бар

Волонтери ХСП Володимир Блажеєв та Володимир Корчинський доставили одяг, продукти, солодкі гостинці мешканцям прифронтових Авдіївки та Старогнатівки. Допомогу зібрали священики та парафіяни низки католицьких парафій з Хмельницької та Вінницької областей, а також діти з села Писарівка, що на Хмельниччині.

Прибувши на ротацію в Авдіївку отець Павло Гончарук, настоятель католицької парафії у Дунаївцях, привіз від своїх парафіян подарунки для дітей «сірої зони». Саме до них вони незабаром і потрапили на радість малечі у селах Кам’янка та Піски.

Волонтери з Воловця направили подарунки для дітей з багатодітних родин Талаківки, що знаходиться у «сірій зоні» поблизу Маріуполя.

Волонтери з Київського осередку допомогли родині біженців з окупованих територій, що зараз проживають у селі Сопино, з ліками – захворіла донька, а коштів на лікування у родини немає.

Завдяки участі волонтерки Наталі Вінник вдалося надати необхідну допомогу мешканцям Новогригорівки.

Команда отця Михайла Романіва з Дому святого Мартіна у Фастові приймає чергову групу дітей із сіл «сірої зони».

В свою чергу нещодавно групу з Бахмута приймала у Воловці родина Василя Сличка.

Завдяки отцю Миколі Лучинському і парафіянам римо-католицької парафії Христа Царя та місцевій Раді Лицарів Колумба стала можливою поїздка у Хмельницький на відпочинок групи дітей з Талаківки і Піонерського.

А до цього зазначені вище благодійники в рамках акції «Збери школяра» зібрали шкільні рюкзаки та канцелярське приладдя для дітей Талаківки та Новогригорівки.

А у Новогригорівці допомога дісталася також і дорослим.

І багатодітним родинам у Піонерському.

В доповнення волонтери зі складу хмельницької Ради Лицарів Колумба допомогли з дерев’яними палицями для людей похилого віку з села Піонерське.

А ще були десятки інших випадків волонтерської пожертви під егідою ХСП з боку багатьох християн, яких ми не в стані усіх тут згадати. Але ми пам’ятаємо їх імена. І ті, кому вони допомогли пам’ятатимуть теж. Але головне, що у всіх благодійників  є підстави радіти тому, що їх імена уже записані на Небесах…

Be the first to comment on "Волонтерський тил ХСП: віра без діл мертва…"

Залишити відповідь