Волонтери ХСП повідомляють: допомога для Авдіївки продовжує надходити

Від імені Волонтерського Крила ХСП висловлюємо щиру вдячність десяткам доброчинців, які протягом цих днів відгукнулися на заклик Християнської Служби Порятунку щодо надання необхідних речей та ресурсів для мешканців Старої Авдіївки. Надана допомога  систематично направляється рятувальникам з команди ХСП, що зараз працює у Авдіївці.

Чергову партію теплого одягу та інших речей першої необхідності в офіс ХСП, що знаходиться у приміщенні римо-католицької парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви у Києві, доставили благодійники з Фастова.

Всі ці речі були зібрані у місцевій римо-католицькій парафії Воздвиження Святого Хреста, а супроводжував вантаж настоятель зазначеної парафії отець Михайло Романів.

В свою чергу безпосередньо у Авдіїівку була доставлена гуманітарна допомога волонтерським об’єднанням “Територія надії” з Рівного.

Дякуємо Оксані Даниловій та її соратникам за співслужіння заради підтримки потребуючих людей нашого Сходу.

Але підтримки потребує і сама ХСП в особі служителів. І у нас багато безцінних помічників. Ось сестра – назаретянка Вероніка підтримує Штаб ХСП.

А ось наш служитель Олександра Андріяшина, яка діє в районі Станиці Луганської, десь у добрих людей роздобула для авдіївської команди бензопилу, що стане в нагоді при проведенні ремонтних робіт у зруйнованих обстрілами будинках Старої Авдіївки.

А часто потрібні і каски з бронежилетами під час рятувальної роботи під вогнем.

Отож йдемо вперед. І ще раз дякуємо благодійникам. Ваші імена ми не завжди встигаємо називати. Але Господь їх знає і плекає на Небесах.

Be the first to comment on "Волонтери ХСП повідомляють: допомога для Авдіївки продовжує надходити"

Залишити відповідь