Всяке добре даяння й усякий досконалий дар згори сходить від Отця світла (Дайджест ХСП №57)

– 15 серпня 2020 року  у Городку Хмельницької області за ініціативи Української провінції Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ відзначали 100-ту річницю Чуда над  Віслою. Зустріч розпочалася о 12.00 год. Літургією в храмі святого Станіслава Єпископа. Після Святої Меси чоловіки вийшли на центральну площу міста і молилися Розарій перед статуєю Матері Божої. Детальніше – у матеріалі «Чудо над Віслою: перемога, дарована Богородицею».

Олександр Бурмістров на своїй сторінці написав про те, що “Брати Лицарі Йоана Павла ІІ кожного Першого Четверга Місяця в Санктуарії Матері Божої Летичівської моляться годинну Адорації в намірах ненародженних дітей”.

– На сесії Київської філії Школи Християнського Життя і Євангелізації особливі учасники з прифронтовї зони – четверо підлітків-аніматорів дитячого центру “Ковчег” та двоє дорослих. Віримо, що це був благословенний час для всіх них.

– Людмила Богдашевська (Кушнір), керівник Центру відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родини при ХСП на своїй сторінці повідомила, що “Громадська організація “Християнська служба порятунку” та “Родини ветеранів АТО” починає проект з вересня кулінарні майстри класи для діток та родин ветеранів. Багато читаю скільки талановитих в тому числі дітей. На сам перед хочу відкрити головне. В цьому проекте мами загиблих героїв будуть готувати страву яку любив син. Здається це просто страва но ні, мама героя за час майстер класу буде розповідати як ріс синок, як прийняв рішення захищати свою землю.Не обов’язково мати диплом кухаря кондитера головне вміти готувати. Хто бажає приєднатися та поділитися своїм досвідом будемо вдячні. Заздалегідь попереджаю за це кошти не платять це благодійний проект. Пишіть мені в лічку чи в вайбер 0988262221 🇺🇦”.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

(координатор Володимир Завадський)

– Час летить, його не зупинити, дякуємо вам Катерина
Бодомер м. Житомир, Roma Tru м. Київ за благословенний час вашого служіння в центрі “Ковчег”. Нехай добрий Господь благословить вас сторицею. До скорої зустрічі.
– Домашні Біблійні зустрічі.
(Як.1.17-20)
17 Всяке добре даяння й усякий досконалий дар згори сходить від Отця світла, в якого нема ані зміни, ані тіні переміни.
18 Він забажав нас породити словом правди, щоб ми були немов первістками його створінь.
19 Знайте, мої улюблені брати: хай кожен буде скорий до слухання, повільний до говорення, непоквапний до гніву,
20 бо гнів людини не чинить справедливости Божої.

– У Бога завжди все за Його планом, Він знає час і місце, що, де, коли має відбутися, головне довіритися Йому…
Вітаємо отця Zbigniew Beskur з м. Нікополь у центрі ” Ковчег”.
… Підготовка отця до Святої Меси.

– УРА ! МИ ЗНОВУ НА СТАРТІ….
Вітаємо чудову, веселу, харизматичну команду Yulia YefimovaAnna SoloviovaKonstantin Moiseenko, Ксюша Бидник,
Yulia Sivak, Renat Khrashchevskyi, м. Київ Парафія Марії Матері Церкви.
Щиро дякуємо всім добродіям які долучаються до доброї Божої справи🙏🙏🙏.

– Діти та служителі вперше були на Літургії Східного обряду.🙏

– Літо ще триває, а отже і відпочинок у центрі ” Ковчег” продовжується. Вітаємо чудову команду з різних міст України
отець Petro Vaskiv УГКЦ, Yaryna Fayura, Христина Кутна, Володимир Басараб м. Львів, Iрина Назаренко м. Житомир, Олена Пономаренко м. Одеса, ми різні, та маємо одну ціль. Виконати Божу волю тут… на землі.

ХСП-Зайцеве

(служитель Олег Коноплянка)

Дякуємо асоціації Еммануїл, за допомогу людям на лінії фронту, які через військові дії втратили можливість працювати і заробляти собі на життя.

Завдяки продуктовій допомозі, люди не тільки чують, але й бачать Євангеліє в дії, та відчувають любов Божу і відчиняють серця Ісусу Христу!

– Продовжуємо служіння нашим захисникам, доставляючи посилки від рідних.

Дякуємо за постійну підтримку від #ХСП, на паливо та на ремонт нашої машини.
Слава Ісусу Христу!

ХСП-Авдіївка

(служитель Олена Єрохіна)

– Зробила символічне фото…
Дитячі вироби, малюнки, янголятка- це та любов маленьких сердечок, які допомагають кожному захиснику відчувати краплинку рідної оселі, домівки,подих батьківського серця. Дякую кожній дитині за ті маленькі вироби. Вони ,як тисячі янголят, огортають хлопців в дуже пекучі миті, та допомогають вижити у страшні години…
Дякую Александр ХолодYurij KlimkoЕлена СтайловскаяCimic AvdeevkaTaras Sikorczuk за кожну краплину,кожен подих,кожну копійчину, кожну часточку серця, яку ви день за днем викладаєте у перемогу!!!
На останок заїхали у д/с в с.Первомайське,щоб хоча б на хвилину побачитися з дівчатами, які роблять свій дітсадочок гарним,щоб примати свою малечу після послаблення карантину. Дітки скучили за своїми вихователями, а вони за малечею. І хоча їх зараз дуже мало,але сподівання скорішої зустрічі з усіма разом, наповнює повітря надією.
Це справді гарний був день, бо побачила навіть тих,кого не мала зустріти.
Зустрітися під носом ворога з вільними серцями, та від ширості души посміятися можуть тільки справжні воїни!!!
Дякую усім за цей день!!!

ХСП-Старобільськ

Церковь “Христианская надежда” Старобельск

– Наша молодёжь провела праздник для детей с. Песчаное🎉
Веселые конкурсы, сладкая вата и подарки – дети довольные и счастливые!

– У програмі Musa sapientum або просто Банан, яка виходить на Радіо Марія, філософ, автор книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігор Загребельний та фінансист, засновник Християнської Служби Порятунку Андрій Оленчик.

Якщо Росія – ворог, ЄС відступає від християнських підвалин, які так близькі Україні, з ким єднатися, куди прямувати українцям?

– Відбувся VII модуль Школи Соціального Лідерства (ШСЛ), який у реаліях карантинних заходів мав форму онлайн-зустрічі. Протягом трьох вечорів (26 липня, 30 липня, 2 серпня) учасники ШСЛ взяли участь у навчальних курсах:

“Місія в професії”, лектор – Денис Гореньков; “Християнські принципи управління фінансами”, лектор – Олеся Шніцер; “Соціальний вимір християнського лідерства”, лектор – Андрій Оленчик. 

– 13 серпня між Християнською Службою Порятунку та Психологічним товариством фахівців індивідуального та групового консультування і сімейного порадництва при Інституті символдрами та глибинної психології було підписано угоду про співробітництво. Метою цієї Угоди є поєднання зусиль Сторін задля забезпечення готовності християнських служителів до надання необхідної психологічної допомоги та проведення психологічної реабілітації для людей, постраждалих внаслідок війни чи інших екстремальних ситуацій.

– Зоя Хитра, кандидат педагогічних наук, автор підручників для Нової української школи на Радіо Марія у програмі Modus Vivendi з Оксаною Семенець про особливості християнської та гуманної педагогіки.

Людмила Кушнир

Це наш музей при ХСП. Багато людей приїздять в Україну, навіть не здогадуючись про те, що наша країна воює з російським агресором. Адже в багатьох країнах світу по телебаченню розповідають, що у нас на батьківщині йде громадянська війна: брат проти брата, українець проти українця. У нас були делегації з Литви, Польщі, США, Японії тощо, всіх не пригадати. Переважно це були журналісти та паломники. Усіх гостей ми запрошували до музею. Вони були здивовані побаченим, деяки були просто вражені. Нам дуже приємно, що деякі гості запропонували допомогу та тепер володіють більшою інформацією про ситуацію в нашій державі та будуть ділитися нею зі своїми спігромадянами.

– Хочемо поділитися з вами чудовою новиною: Християнська Служба Порятунку приєдналася до проекту RYM – Рух Успішної Молоді. Вчора 05.08 відбулася перша організаційна зустріч щодо впровадження цього всеукраїнського проекту. Серед організаторів багато ділових жінок від різних об’єднань. Мета проекту – виховувати духовно-свідому молодь. Цей проект триватиме 8 тижнів. В ньому візьмуть участь діти віком 11-17 років, вихованці дитбудинків, діти ветеранів АТО, діти з малозабезпечених сімей, інклюзивні діти. Ми дуже раді, що #ХСП долучається до такої масштабної та корисної програми RYM.

 

Be the first to comment on "Всяке добре даяння й усякий досконалий дар згори сходить від Отця світла (Дайджест ХСП №57)"

Залишити відповідь