Взаємодопомога і співпраця під час служіння рятувальників ХСП у Авдіівці

Взаємодопомога – це один з важливих чинників, для тих, хто сьогодні проживає та працює в Авдіївці. Це неписане братство проявляється тут щодня у звичайних справах. І у цій незвичайній буденності і проявляється все найкраще, що є у людях – Боже Начало.

У старій частині Авдіївки у школі №4, що неподалік промзони, відкритий гуманітарний центр. Християнська Служба Порятунку забезпечує охорону цього приміщення. Уже більше двох тижнів цілодобово у школі знаходяться щонайменше двоє служителів ХСП.

«Директор школы очень довольна, что там у нас 24-часовой пост по охране школы! Очень довольна нашей работой и не хочет, что бы я снял наших капелланов с этого поста», – розповів командир ХСП Ігор Шторм.

За його словами, у школі цілодобово, навіть під час обстрілів, чергують рятувальники ХСП  Валерій Седляковський, Роман Басанский і Володимир Опанасюк.

Ще один приклад взаємодопомоги, коли рятувальники ХСП прийшли на допомогу групі СІМІС (Цивільно-військове співробітництво ЗСУ). У них на дорозі зламалося авто.

Рятувальники ХСП допомогли транспортувати автомобіль СІМІС до СТО.

Правда, поверталися на базу не без пригод. Тепер постраждав транспортний засіб ХСП, а ще й потрапили у замети.

«Простояли 3 часа в снегах по колено ,спасибо ребятам приехал трактор и расчистил дорогу . Слава Богу, к 21.00 уже были дома», – розповідає рятувальник ХСП Олена.

Також, у рамках співпраці між ХСП і СІМІК, відбувається взаємодопомога простими, але дуже необхідними речами.

Допомога надходить і для самої групи рятувальників ХСП, які зараз перебувають у служінні в Авдіївці.

Так, волонтери із Василькова привезли пічку. Вона буде встановлена на складі ХСП у Авдіївці.

Із Василькова також прибули матраци, розкладачка та інші необхідні речі. Частина з них відразу були скеровані на допомогу потребуючим сім’ям.

Зокрема, ХСП допомогла мешканці Авдіївки Лєні теплими ковдрами. Її помешкання постраждало після пожежі у квартирі поверхом вище. У свою чергу, Лєна дуже багато допомагає у пункті обігріву, який був відкритий ХСП та місцевими церквами.

Be the first to comment on "Взаємодопомога і співпраця під час служіння рятувальників ХСП у Авдіівці"

Залишити відповідь