«Я стояв тут – в Україні. Тут, в Україні, Я збираю Армію»: пророче видіння місіонера з Великобританії

Пропонуємо вашій увазі пророче видіння щодо України, яким поділився   наш друг і співслужитель Домінік МакДермотт (Dominic McDermott), католик, місіонер, британець по паспорту і кельт за етнічною приналежністю. Ось, що він розповів  під час проведення семінару «Гора Пророка», який нещодавно проводився у Києві на базі католицької харизматичної спільноти «Мараната»  в Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви РКЦ. Саме видіння Домінік споглядав близько 15 років тому під час участі у одній із християнських конференцій:

«Я попросив: «О, милий Господи, дай мені видіння». Я закрив очі, і тут побачив Ісуса. Просто Його обличчя. Він сяяв і радів. Ісус дивився на мене і посміхався. Мене щастя просто переповнювало в безмежності. Неймовірне відчуття – переживати цю повноту благодаті.

Такий стан тривав якийсь час. Я милувався Ісусом. В певний момент картинка розсіялася. Коли я знову побачив Ісуса перед собою, то помітив, що Він стоїть, наче, на земній кулі (десь у Європі), а обрій попереду викривляється дугою.

«Земля і все, що на Землі, належить Господу»

Я зумів розгледіти, що Він був одягнений як пастух. Плащ повністю покривав Йому ноги. Він стояв на мальовничого виду землі, яка вся була покрита зеленню.

Коли я дивився на Нього, то запитав: «Ісусе, що Ти робиш?». А Він говорив: «Земля і все, що на Землі, належить Господу» (потім я виявив, що це початок 23-го псалма). Він говорив: «Це Моя земля».

Тим часом, на сході вирувала буря, гримів грім, лилася злива, небосхил осявала блискавка. У цій бурі бігали вівці. Вони повністю промокли. Щоразу, коли вдаряла блискавка, вівці з переляку кидалися в різні боки.

«Почало сходити сонце – Сонце Правосуддя»

Ісус вдивлявся у всі сторони. Я розумів, що Він намагається розгледіти  пастухів. Однак, у цих овець не було пастухів.

Тоді Він простягнув руку до горизонту і почав піднімати її вгору. Я знову запитав: «Господи, що Ти робиш?». Він відповів: «Я відновлюю Правосуддя».

Я не зрозумів, що це насправді означало, але помітив, що в тому напрямку, куди Він підняв руку, почало сходити сонце – Сонце Правосуддя. Хмари на сході раптово посвітліли, а потім розвіялися, зійшло сонце, а небо стало ясно-блакитним.

Вівці почали струшувати з себе воду, бо під час дощу промокли. Вони побачили, що це Ісус розігнав бурю і почали збиратися біля Його ніг. Вівці, які були найближче до Ісуса, тулилися до Нього.

Він почергово покладав на овець Свої руки і вони почали перетворюватися в людей. Так з’явився чоловік, якому Ісус простягнув двосічний меч із проміння світла. Наступна вівця приходить до Ісуса, Він її благословляє, перетворює у людину і дає сувої креслень – я тоді працював теслею і прекрасно розумів, що таке креслення будівлі. Третя вівця підійшла і теж стала чоловіком. Ісус дає йому величезний золотий горн.

«Там армія темряви йде, марширує в Європу»

Я розумію, що зараз підійде наступна вівця і знову щось отримає, наступна, наступна…Але, на цей раз Він торкається до вівці і вона стає людиною, яка розставила руки, її руки перетворилися в крила як у орла. І тоді, перетворена у орла, знімається у повітря і відлітає.

Я подумав: «Куди ж він полетів? Ісус тут. Повернися, куди ти летиш?». Я почав дивитися у напрямку, куди о полетів орел. І я побачив, що він прямує на південний захід Європи.

А там вирувала чергова буря, яка покривала всю землю темрявою. Я усвідомив, що там армія темряви йде, марширує в Європу. Я намагався збагнути, звідки ця армія взялася. Мимохідь помітив, що повз мене все більше і більше орлів пролітає і прямує назустріч армії темряви.

Знову бачу Ісуса на сході. Ісус стоїть, а біля Нього ціла армія: офіцери, воїни. Всі озброєні: у когось мечі, у когось, сурми, у когось сувої. Над ними прапори.  Армія величезна.

Ісус скидає з себе одіж пастуха і видно, що весь час під плащем були блискучі, сяючі обладунки, які переливаються у променях яскравого сонця.

«Нехай почнеться битва…»

Я знову подивився на південний захід, де була  армія зла. В цей момент Ісус зробив крок у мою сторону. Зробив один крок, але подолавши при цьому  велику відстань у кількасот метрів.

Він повернув голову у напрямку зони темряви і у Нього на обличчі з’явився войовничий вираз. Ви знаєте, я ніколи не міг собі уявити такого суворого Ісуса. Він сказав: «Нехай почнеться битва…»

Згодом я читав книгу Малахії – це остання книга Старого Заповіту. В останньому розділі  останньої Книги Старого Завіту говориться про майбутнє людства, в якому постане Сонце Правосуддя.

Коли з часу описаного вище видіння минуло уже десять років, я у 2014 році  був тут, у Києві, на з’їзді месіанських євреїв. Я розповів їм про своє видіння. І тієї ночі Господь звернувся до мене і спитав: «А ти взагалі розумієш, на якій землі я тоді стояв?». Я відповів: «Ну, так, на землі Східної Європи». Він промовив: «Тоді Я стояв тут – в Україні. Саме Тут, в Україні, Я збираю  Армію».

«У вас, українців, є ще шанс боротися і перемогти»

У видінні грім і блискавка на сході – це  війна з Росією. Але при цьому може здатися, що протистояння з Росією – це чи не єдина глобальна проблема на планеті в той час, як на Заході нічого загрозливого не відбувається. Однак,  реальність така, що ворог бореться і за Європу…

Духовна атака йде також із Заходу. Вона йде просто з Великобританії та з багатьох інших країн. Те, що йде із Заходу, веде за собою культуру, яка зруйнує християнство. Ви знаєте, ЛГБТ – це програма, яка має на меті скасувати статеву приналежність, дозволити аборти, розбестити молодь. Це радикальний рух, повний безбожності, який за ціль собі ставить зруйнувати основи християнської цивілізації.

А у ваших серцях (українців) Господь вирощує зерно, щоб боротися з цією напастю.

Якщо взяти Англію, то ми цю битву вже програли. Коли це насувалося на нас, нам було смішно, ми не бачили в цьому ніякої загрози. Ми вважали це безумством і говорили, що такого не може статися, і ніхто на таке не піде…

У вас, українців, є ще шанс боротися і перемогти».

Від себе додамо, що перемогти можна. Як? Дозволивши Ісусу вознести на небосхил Сонце Правосуддя на  Сході та підняти Армію для походу на Захід. І хай першими постануть Божі Орли…

1 Comment on "«Я стояв тут – в Україні. Тут, в Україні, Я збираю Армію»: пророче видіння місіонера з Великобританії"

  1. Микола Горбаль | 01/02/2020 at 23:05 | Відповіcти

    Хай станеться по волі Божій!

Залишити відповідь