Як діти неподалік фронту збиралися до школи

Перед початком навчального року дітей прифронтової зони привітав президент Релігійної місії римсько-католицької церкви «Карітас-Спес» Україна о. Петро Жарковський. У період з 30 серпня по 1 вересня він разом із служителями Християнської Служби Порятунку (ХСП) відвідав прифронтові села Новогригорівку та Орловське, де 105 дітей із сіл Сопіне, Піонерське, Виноградне, Приморське, Талаківки, Гнутового отримали шкільні рюкзаки та різні подарунки до школи. Про це пише CREDO.

Отець Петро Жарковський поділився своїм враженням від поїздки: «Відвідавши ці прифронтові села, я був просто вражений працею, яку тут проводять служителі ХСП, зокрема роботою з дітьми і багатодітними родинами. Життя поблизу бойових дій страшне і руйнівне, особливо для дітей… Ситуації різні, але що для мене є очевидним,  це те, що завдяки роботі Центру «Ковчег», місіонерам і служителям, які там працюють, діти на війні можуть бачити іншу реальність. Вони відвідують Центр, де вони можуть хоч на трохи відволіктися від війни, де є любов, спілкування, творчість, мрії».

Він також поділився, що коли Місія «Карітас-Спес» отримала рюкзаки, канцтовари і різні речі для дітей, частину цієї допомоги одразу спрямували на прифронт.

На своїй сторінці в Фейсбук кординатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський так прокоментував візит о. Петра до дітей: «В Піонерському діти отримали подарунки до школи і провели незабутній час з позитивним та веселим о. Петром Жарковським, президентом «Карітас-Спес» Україна. День розпочався живим спілкуванням, веселими танцями. Служителі ХСП, діти з прифронтових сіл і їхні батьки, висловлюють подяку релігійній місії «Карітас-Спес» та її президенту о. Петру Жарковському, а також добродіям з Польщі за допомогу і підтримку»

«Карітас-Спес» і Християнська Служба Порятунку цього літа підписали Угоду про співробітництво, метою якої є  поєднання зусиль Сторін задля  всеохоплюючої підтримки і допомоги  людям, які постраждали внаслідок війни, а також внаслідок інших екстремальних обставин.

Джерело: CREDO

Be the first to comment on "Як діти неподалік фронту збиралися до школи"

Залишити відповідь