Якщо в центрі є Христос, то служіння, започатковане кількома людьми, може змінити життя сотень потребуючих (Дайджест ХСП №39)

– Капелани

Капеланське братство, народжене війною. Час перед ним безсилий…

“Тепло на серці коли бачиш СПРАВЖНІХ КАПЕЛАНІВ і рідних серцю братів. Дуже вас люблю і поважаю!”, – написав на своїй сторінці командир ХСП Ігор Шторм.

Військовий капелан ХСП Борис Пушкель нагороджений відзнакою Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України».

“Це нагорода всіеї команди”, – прокоментував капелан.

Інститутом національної пам’яті було презентовано книгу “Капелани. На службі Богу і Україні”. Серед 23 героїв книги є і ті, чиє капеланське служіння нерозривно пов’язане з Християнською Службою Порятунку. Римо-католицькі священники Павло Гончарук і Олександр Коцюр, равин-месіанський єврей Борис Пушкель та служитель-баптист Андрій Полухін. Дякуємо Господу за вас, побратими.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)

Присутність священика, це велике благословіння, дякуємо Богу за подарунок – Свята Меса кожен день.
Вітаємо бр. Леоніда Кушнірука м. Красилів.
МИР ТА ДОБРО!

Бо ми його створіння, створені у Христі Ісусі для добрих діл, які Бог уже наперед був приготував, щоб ми їх чинили. (Еф.2.10)

Богу подяка за добродіїв, за прояв уваги до потреб наших вихованців дитячого центру “Ковчег” та всіх потребуючих у прифронтовій зоні.

Дякуємо Вам, а саме:Фазел Манан, пастир Церкви Божої Анатолій Пономарьов (Anatoly Ponomariov)Ольга ГарафоноваIrina Galushka, Жужа Ліна, Серж Ющик та колективи Козаче-Лагерський, Ольгинський, Великоблаговіщенський, Дубівський, Костянтинівський,Ч.Полянський та Антонівський заклади освіти. Ясла-садок «Ромашка»(Ч.Поляна), ясла-садок «Сонечко» та ясла-садок «Ромашка» (Костянтинівка). Ольга Стринжа-Галушко, Максим Левицький, Жанна, Галега Філозоф, Сергій Миронець, Любов Лонська-Галицька, Любов Рудя, Лариса Горо, Ольга Лохвинська та її друзі й сусіди. Костя Цупра, Наталія Задерей, Роман Панченко, Петро Черничко, Сергій Пироженко, Степан Гуменюк, Бахман Насібов, Андрій Солоха, Валентина Кальченко, Олександра Черепій, Христина Митина, а також Ольга та Василь Гузь(Н.Каховка), Бабенко Сергій (Херсон), Олег Свириденко(м. Хмельницький), Олександр Бойко (Olexandr Boyko)та ПрАТ «Чумак» (Каховка) та ін.
Ми вдячні всім добродійникам, які не залишилися байдужими, за ваші добрі й відкриті серця. Нехай Господь дарує всім міцне здоров’я, мир та благословення у здійсненні добрих намірів. Земний уклін всім за допомогу!

Наша субота, як завжди, насичена пізнавальними та цікавими заняттями.
🙏Катехеза ” Адвент- радісне очікування народження Ісуса Христа”.
Приготування різдвяного віночка.
Переглядали виставу з лялькового театру.
Найкоротший шлях емоційної розкутості дитини, позбавлення її затисків, стимулювання художньої уяви, здатності до образного й вільного сприйняття навколишнього світу – через гру, фантазування, творчість, театралізовану діяльність. Саме таким щедрим подарунком обдарували дітей з центру” Ковчег” небайдужі люди.
Лялькова постановка за назвою “Хто твій найкращий друг?” говорить сама про себе. Виховувати в дітях бути Людьми це основне завдання нашого суспільства.
Від усіх дітей щиро дякуємо чудовій команді служителів Анатолий ПономаревIrina GalushkaОльга ГарафоноваСерж Ющикк, Жужа Ліна з Церкви Божої смт. Горностаївка.

Молитва — це щира розмова людини з Богом.
Для дітей Божих – вона подібна до дихання.

Якби ви не дихали, то померли б, а християни, що не моляться, подібні духовним померлим.

Кожного вечора вдосконалюємо нашу молитовну науку ілюстрованим способом. Дякуємо пані Ірині, яка навчає нас цьому.

Дякуємо пастору Анатолий Пономарев та пану Серж Ющик за їх допомогу по утепленню станції та за всю важку фізичну працю по господарству.
Дякуємо Богу за вас. Ми завжди кажемо, що капелани, волонтери-служителі головні люди на старті!
Хай Господь рясно благословить!🙏
МИР ТА ДОБРО!

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетяна Мойсеєва)

Иногда наша команда напоминает мне людей с этой картинки… нас это огорчит, но не остановит!!!! Вот и в этот раз, мы так готовились, так готовились к этой ротации… и вдруг, перед самым уже отъездом, наша машинка сказала – «не хочу ехать и всё» 😂. И вот в очередной раз, мы быстро меняем все планы и … едем!!!! Да, не все так получилось как мы хотели, но нас это не останавливает. И в этой ситуации есть свои плюсы: 1. хорошо что она (машина), не отказала нам посреди дороги… уже был опыт 😀
2. В Киеве мы встретились с Алексом, который благословил нас и бойцов вкусными конфетами и полезными лекарствами.😊 А ещё проводил нас( это было очень приятно) и помог разобраться в ситуации с билетами, а то бы нам пришлось ночевать на одной полке с мужчиной 🤣🤣🤣. Вообщем это была очень замечательная встреча !!! Спасибо тебе Алекс!!!! И конечно же, самое главное, спасибо Богу!!! Который все делает ко благу, даже если сначала нам кажется, что что-то не то происходит.

 – ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Адвент — передріздвяний період у 2019 році у м.Авдіївки.
Перший день місяця, передріздвяні надії на те, що все у Господніх руках.

Шана героям,які захищають рідну неньку Україну. Доземно вклоняємося усім загиблим воїнам, відпочивайте в спокої дорогі друзі!!!
Дякуємо за віддану справу рідні та захист життя!!!

– ХСП-Зайцеве (служитель Олег Коноплянка)

Дякуючи постійній допомозі Християнської Служби Порятунку, Римо-католицької спільноти “Мараната”, м.Київ. Сьогодні доставили посилки нашим захисникам!
Слава Ісусу Христу!

– Курс “Щаслива та міцна сім’я”

7 грудня відбувся черговий тренінг курсу “Щаслива та міцна сім’я” – “Чоловіком і жінкою сотворив їх” , “Загрози життю і сім’ї: культура смерті, гендерна ідеологія”. Петро Гусак, лектор тренінгу та автор всього курсу детально довів, спираючись на наукові та біблійні твердження, факт про чоловічість та жіночість як даність, яка є так само очевидна, як день і ніч, зміна пір року… Описав шлях формування гендерної ідеології у світі та загрози її впливу на суспільство, зокрема, Україну, а також показав витоки сучасної “культури смерті”. Надзвичайно дякуємо за глибокий професійний виклад, дискусію, літературу та нові ідеї для поширення цієї інформації серед українців.
P.S. Сьогодні з нами святкувала свої уродини Kseniya Poroshynska, яка разом із Сергієм Порошинським, є координаторами курсу “Щаслива і міцна сім’я”. Найщиріші побажання та благословіння у всі сфери життя. Дякуємо за ваше служіння! Многая літа!

– Програма “Добрий господар”

Олег Шмілик, координатор Програми “Добрий господар” (спільна ініціатива ХСП та ФГ Рідня), представляє Програму в Києві на Форумі розвитку громадянського суспільства.

Як використовувати природні відновлювальні ресурси в домогосподарстві, на прикладі сонячної сушарки овочів та фруктів, навчить програма “Добрий господар”.

–ХСП і партнери

Книжечка Габріели Кубі “Християнські принципи політичної боротьби” на Глобальному Лідерському Саміті у Києві. Нагадаємо, що праця Габріели була видана Львівським рухом “За життя” за підтримки Християнської Служби Порятунку.

Християнська Служба Порятунку вже вдруге впродовж цього року гостювала в Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії (м. Бердичів), де давала свідчення Божого ведення і чудес в зоні бойових дій на Сході України. Фронтовий програмний координатор ХСП Артем Семенець розповідав про служіння Християнської Служби Порятунку на територіях, де ідуть бойові дії, зокрема, про служіння дітям, дитинство яких було отруєне війною, а також про те, як Господь перемінює життя цих дітей через Католицьку Церкву, її священиків, місіонерів, капеланів і волонтерів.
Численні історії життя цих зовсім юних хлопців і дівчат, які народилися і живуть там, куди більшість людей бояться приїхати навіть на короткий час, показують, як Господь діє через свою Церкву, а також те, як служіння, започатковане кількома людьми, може змінити життя сотень потребуючих, якщо в центрі цього служіння є Христос.
Християнська Служба Порятунку від усього серця дякує Отцям-Кармелітам Босим, зокрема настоятелю монастиря Кармелітів Босих в Бердичеві отцю Рафалу Мишковському та настоятелю монастиря Кармелітів Босих в Києві отцю Бенедикту Кроку за відкритість і постійну підтримку нашого служіння, а також сестрам-терезіанкам за по-справжньому щиру і активну допомогу під час наших відвідин Бердичіва!
Зичимо рясних Божих благословінь!

Be the first to comment on "Якщо в центрі є Христос, то служіння, започатковане кількома людьми, може змінити життя сотень потребуючих (Дайджест ХСП №39)"

Залишити відповідь