Ян Собіло: «Лукавий закрутив дуже негарну справу, а ті, що знаходяться на Донбасі — жертви»

Єпископ Ян Собіло з служителями Християнської служби порятунку (фото popeforukraine.com.ua)

Лукавий закрутив дуже негарну справу, а ті, що знаходяться на Донбасі — жертви. Такі думки висловив. Єпископ Ян Собіло (Голова Технічного Комітету Акції «Папа для України») у ефірі «Радіо Марія».

«Мене тримає зустріч з віруючими людьми з обох боків. Навіть коли розмовляю з хлопцями з Донбасу бачу, що ми всі однакові. Лукавий закрутив дуже негарну справу, а ті, що знаходяться на Донбасі — жертви. Скрізь є люди, вони мають серце, мрії, але вони опинилися не в доброму місті і в не той час», – розповів єпископ про свої емоції від недавньої спільної поїздки з нунцієм Клаудіо Гуджеротті на Донбас.

Говорячи про війну на Сході України та людей, які знаходяться по ту сторону лінії фронту єпископ підкреслив: «Хотілося б захищати Україну, але у спосіб, який вказав нам Ісус: «Любіть ворогів ваших…» Треба собі пам’ятати, що саме пропаганда їх зробила нашими ворогами. Треба боронитися, але не проклинаючи. Думаємо, як їм у майбутньому допомогти. Їм заплатили за це, а автор сценарію сам нечистий дух. Коли я сам їм про це кажу, бачу, що вони хитають головою, немов погоджуючись».

Ян Собіло відзначив роботу волонтерських та благодійних організацій у прифронтовій зоні, в тому числі й Християнської Служби Порятунку, які допомагають людям у «сірій зоні».

Текст інтерв’ю Яна Собіло для «Радіо Марія» оприлюднений на сайті Акції «Папа для України».

Be the first to comment on "Ян Собіло: «Лукавий закрутив дуже негарну справу, а ті, що знаходяться на Донбасі — жертви»"

Залишити відповідь