Єпископ Широкорадюк побував у центрі ХСП-Маріуполь

Тактичну групу ХСП-Маріуполь відвідав Ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископ Станіслав Широкорадюк. У поїздці його супроводжував настоятель маріупольської парафії Матері Божої з Ченстохови отець – паулін  Павло Томашевський, який тісно взаємодіє з місцевою командою служителів Християнської Служби Порятунку.

Єпископ провів Службу Божу у каплиці, обладнаній місіонерами ХСП на території закинутого літнього дитячого табору, під час якої благословив всіх присутніх – і дорослих, і дітей. Єпископ Станіслав присвятив багато часу для спілкування з вихованцями дитячого центру «Ковчег» та членами місцевих біблійних груп. Єпископа цікавило все: як розпочиналася робота місіонерської команди у селах «сірої зони» під Маріуполем; як розвивалося служіння у секторі, поступово набираючи масштабів, поширюючись на нові території та відкриваючи неочікувані грані; які нові перспективи відкриває на цих теренах Господь у царині євангелізації, пастирської опіки та освітньої діяльності. Наприкінці відбулася спільна трапеза у приміщенні місіонерського центру ХСП-Маріуполь. Єпископ Станіслав благословив служителів ХСП на подальшу апостольську працю,  дозволив знаходження табернакля у каплиці Центру та пообіцяв всебічну підтримку діяльності Християнської Служби Порятунку в секторі.

Нагадаємо, що юрисдикція Харківсько-Запорізької дієцезії поширюється на структури Римо-Католицької Церкви у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Полтавській, Сумській і Харківській областях. Зазначена дієцезія була створена Святішим Отцем Іваном Павлом ІІ 4 травня 2002 р.

 

Щодо шляху єпископа Станіслава у справі служіння Церкві, то у 1979—1984 роках він навчався у Ризькій Вищій духовній семінарії. 1981 — вступив до чернечого чину Братів Менших — Бернардинців (таємно). 1984 — висвячений на священика у Ризі. Працював парохом парафій в Полонному та Славуті. Керував будівництвом та відновленням понад 16 храмів в Україні. У 1988 склав вічні монаші обіти.
26 листопада 1994 Папа Римський Іван Павло II призначив Станіслава Широкорадюка допоміжним єпископом Києво-Житомирської єпархії та титулярним єпископом Сурісти.
6 січня 1995 в Римі в соборі Святого Петра відбулося висвячення Станіслава Широкорадюка в єпископа, яке здійснив Іван Павло II у співслужінні з кардиналами Джованні Баттіста Ре та Хорхе Марією Мехією.
24 липня 2012 призначений апостольським адміністратором Луцька. 17 грудня 2012 — 9 грудня 2013 — Голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.
12 квітня 2014 Римський папа Франциск призначив Станіслава Широкорадюка єпископом Харківським та Запорізьким.


 

Be the first to comment on "Єпископ Широкорадюк побував у центрі ХСП-Маріуполь"

Залишити відповідь