Єпископ Станіслав Широкорадюк у Бердичеві: зараз мене хвилюють три проблеми

Як повідомляє CREDO, на вихідних 15-16 липня у Бердичеві у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію Римо-Католицької Церкви відбулася головна урочистість, присвячена 100-річчю об’явлень у Фатімі.

На урочистість прибули тисячі вірян та священиків і черниць. Саме тут і в цей час зібралися учасники численних паломництв, які протягом тижня рухалися з різних географічних точок у напрямку Бердичева. Так, Якщо 25-те паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів було рекордним за кількістю (785 осіб із багатьох парафій України, а також з-за кордону: з Білорусі, Росії, Польщі), то 26-те Подільське паломництво, що проходило під гаслом «Серце Марії – дорога до Бога» можна назвати рекордним за географію учасників: серед 330 його учасників, старшому з яких 81 рік, а молодшому – 2 роки, були мешканці міст і населених пунктів від Львова до Кам’янського і від Рівного до Одеси і Миколаєва. Крім паломників, які прибули до Бердичева пішки, були також і учасники велопробігу з Харкова та мотоциклетного пробігу з Польщі.

Особливим чином протягом всієї урочистості присутні кардинал, єпископи, священики, черниці та віряни молилися за мир в Україні та покаяння Росії. Зокрема, на завершення вігілійної Меси єпископ Станіслав Широкорадюк назвав три біди України: зовнішня агресія, корупція і просування гендерної ідеології.

Єпископ Станіслав відзначив таке: «В мене крається серце, коли я під час поїздок по східних регіонах зустрічаю людей, які страждають від війни, вимушених переселенців, які приходять просити про допомогу. Зараз мене хвилюють три проблеми: перша — це зовнішня агресія. Так, саме зовнішня – в Україні немає громадянської війни, а є неоголошена гібридна війна. Друга — це внутрішня агресія проти власного народу, яка здійснюється через ненажерливість наших олігархів і наслідки її близькі до того, що називається геноцидом. І третя — це планова деморалізація наших дітей і молоді через впровадження різних псевдоідеологій, таких як гендер. Я постійно молюсь, в тому числі і за заступництвом Пресвятої Діви Марії, про захист від цих загроз. І дивлячись на вас, я дякую Богу за те, що в нас такий народ, що в нас така молодь. Три роки фараон женеться за українським народом і кричить: «Повернись в Єгипет!» Але цього не буде! Бог з нами, а ваші паломництва – цьому доказ».
Джерело: CREDO

Be the first to comment on "Єпископ Станіслав Широкорадюк у Бердичеві: зараз мене хвилюють три проблеми"

Залишити відповідь