Заклик єпископа: хай впаде духовний Єрихон у житті народу

ЗАПИС НА РОЗАРІЄВИЙ ЄРИХОН

Ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ Віталій Кривицький закликав всіх вірян та людей доброї волі мобілізуватись до посиленої молитви! З 1 по 13 травня – Молитовного Розарієвого Єрихону за нашу Батьківщину.

СЛУЖИТЕЛІ МОЛИТОВНОГО ЩИТА ХРИСТИЯНСЬКОЇ СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ БРАТИМУТЬ УЧАСТЬ У ШТУРМІ ДУХОВНОГО ЄРИХОНУ

Чому саме зараз? 

Життя нашого народу останніми роками позначене зневірою та відкиненням Бога, стражданням та болем, скорботою та розпачем, поділами та протистояннями, катаклізмами та труднощами, а впродовж кількох останніх місяців чи не весь світ охоплений пандемією, яка вражає щоразу більше людей. Хтось втратив близьких або рідних, хтось – роботу або здоров’я, а хтось – радість та надію на краще життя. Однак ми як християни, сповнені довіри до Божого провидіння та уповаємо на Боже милосердя, спостерігаючи за всім цим, прагнемо ще більше довіряти Господу, особливим чином через молитву.

Чому Розарієвий Єрихон? 

Читаючи Старий Завіт, бачимо, що історія повторюється і труднощі, які переживав обраний Божий люд, подібні до наших, хоча, може, часи, географія, дійові особи – вже інші. Давнє місто Єрихон, яке асоціюється з символом гріха та язичницького культу, впало завдяки витривалій та безперервній молитві ізраїльтян. Це спонукає нас єднатись у цілодобовій молитві Розарію.

Сприятиме нам у цей час фатімське послання, яке «міцно пов’язане з призначенням Церкви і людства», як про це писав святий Йоан Павло ІІ і заохочував до нього «постійно повертатись», до послання, яке у своїй суті містить істину і заклик самого Євангелія: навертатись до Бога.

Кілька років тому ми переживали видатний ювілей – 100-річчя фатімських об’явлень. Маємо велике щастя – жити у цей час. Нехай прагненням нашого серця буде повторне віддання себе, парафій та нашого народу під опіку Пресвятої Діви Марії, Яка як покірна Слугиня Господня завжди веде до Свого Сина та вказує на Нього.

Знаки часу

Папа Франциск у своєму зверненні заохочує нас ще більше відкрити красу молитви Розарію, підкреслюючи, що «спільне споглядання обличчя Христа разом із серцем Марії, нашої Матері, ще більше згуртує нас в одну духовну родину та допоможе здолати випробування», яке переживаємо (Лист до всіх вірних, 25.04.2020).
Що я маю робити? 

Коли буде оприлюднена таблиця для запису учасників, які мають бажання у відповідну годину та день брати участь у Розарієвому Єрихоні, вписати своє ім’я (деталі згодом). Протягом однієї години там, де я перебуваю, молитись Розарій у поданих нижче намірах.

Наміри молитви 

  • винагородження Богу за гріхи наші та цілого світу, за всі зневаги та образи Діви Марії;
  • припинення пандемії коронавірусу, за весь медичний персонал та тих, кого торкнулась хвороба;
  • миру та припинення кровопролиття в Україні;
  • духовного відродження нашого народу;
  • про нові покликання до священства та богопосвяченого життя.

Коли відбуватиметься Єрихон?
1-13 травня 2020 року 
Початок – 1 травня о 19:30 в каплиці КМЦ-EWTN.
Завершення – 13 травня о 18:00, Свята Меса в Санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші.

Книга Ісуса Навина 6:

1 А Єрихон замкнувся, і був замкнений зо страху перед Ізраїлевими синами, ніхто не виходив і не входив.

2 І сказав Господь до Ісуса: Ось, Я дав у твою руку Єрихон та царя його, сильних вояків.

3 І обійдете навколо це місто, всі вояки, обхід навколо міста один раз. Так зробиш шість день.

4 А сім священиків будуть нести сім сурем із баранячих рогів перед ковчегом. А сьомого дня обійдете навколо те місто сім раз, а священики засурмлять у роги.

5 І станеться, коли засурмить баранячий ріг, коли ви почуєте голос тієї сурми, а ввесь народ крикне гучним криком, то мур цього міста впаде на своєму місці, а народ увійде кожен перед себе.

6 І покликав Ісус, син Навинів, священиків, та й сказав до них: Несіть ковчега заповіту, а сім священиків будуть нести сім сурем із баранячих рогів перед Господнім ковчегом.

7 А до народу сказав: Підіть, обійдіть навколо це місто, а озброєний піде перед Господнім ковчегом.

8 І сталося, як Ісус сказав це народові, то сім священиків, що несли сім сурем із баранячих рогів, ішли та сурмили в ці сурми, а ковчег Господнього заповіту йшов за ними.

9 А озброєні йшли перед священиками, що сурмили в роги, а військо заднє йшло за ковчегом. І все сурмили в сурми.

10 А народові Ісус наказав, говорячи: Не будете кричати, і не дасте почути вашого голосу, і не вийде слово з ваших уст аж до дня, коли я скажу вам: Закричіть! І ви закричите.

11 І Господній ковчег пішов навколо міста, обійшов один раз. І ввійшли до табору, та й ночували в таборі.

12 І встав Ісус рано вранці, і понесли священики Господнього ковчега.

13 А сім священиків, що несли сім сурем із баранячих рогів перед Господнім ковчегом, ішли та все сурмили в сурми, а озброєні йшли перед ними, а військо заднє йшло за Господнім ковчегом. І все сурмили в сурми.

14 І обійшли навколо міста другого дня один раз, та й вернулися до табору. Так зробили шість день.

15 І сталося сьомого дня, і повставали вони рано вранці, як сходила рання зоря, і обійшли навколо міста за тим приписом сім раз. Тільки того дня обійшли місто навколо сім раз.

16 І сталося, коли сьомого разу засурмили священики в сурми, то Ісус сказав до народу: Закричіть, бо Господь віддав вам це місто!..

20 І закричав народ, і засурмили в сурми. І сталося, як народ почув голос сурми, і закричав народ гучним криком, то впав мур на своєму місці, а народ увійшов до міста, кожен перед себе. І здобули вони те місто…

ДАВАЙТЕ РАЗОМ РОЗТРОЩИМО СТІНИ ГРІХОВНОГО ЄРИХОНУ У ЖИТТІ НАШОГО НАРОДУ!

Be the first to comment on "Заклик єпископа: хай впаде духовний Єрихон у житті народу"

Напишіть відгук