Запрошуємо на Перший Благодійний Великодній Ярмарок у Патріаршому Соборі

24 квітня 2016, у Вербну неділю, з 8.30 до 14.00 біля Патріаршого собору Воскресіння Христового (вулиця Микільсько-Слобідська, 5, Київ) волонтери Християнської служби порятунку (ХСП) проведуть Перший Благодійний Великодній Ярмарок.

Мета акції – збір коштів для здійснення духовної та гуманітарної адресної підтримки українців – мирних мешканців Донбасу під Горлівкою, яка належить до «сірої зони», розташованої між територіями підконтрольними України і бойовикам. На цих прифронтових землях не існує жодної влади, туди уже давно не здійснюється постачання елементарних речей першої необхідності та продовольства. Під Горлівкою близько 100 родин, переважно жінок, дітей та людей похилого віку, вже тривалий час потерпають і морально, і від нестачі харчів, засобів особистої гігієни та побутової хімії тощо.

Мобільні групи ХСП на постійній основі здійснюють виїзди до прифронтової зони, де реалізують євангелізаційну та гуманітарну місію, утверджуючи у жителів Донбасу віру в Бога та Україну. Організація таких місій потребує значної фінансової підтримки. Тому звертаємося до усіх небайдужих християн з проханням долучитися до збору коштів та відповідних матеріальних засобів.

Перший Благодійний Великодній Ярмарок суголосний заклику Святішого Отця Франциска, Папи Римського, провести 24 квітня загальноєвропейські збірки гуманітарної допомоги для постраждалих від війни.

13043252_1014497115296770_4528564345972563191_n

Запрошуємо всіх, кому небайдужа доля ближнього – а власне, українців, які мимоволі опинилися у зоні складних військових перипетій, долучитися до благодійності. На Ярмарку можна буде придбати авторські вироби ручної роботи – великодні сувеніри та ужиткові речі, жіночі та дитячі прикраси, медові пряники та дитячі книги. Усі зібрані кошти будуть скеровані на справи милосердя.

Захід ініційовано екуменічним служінням «Християнська служба порятунку» (ХСП) і проводиться разом із Молитовною спільнотою «Виноградник», яка діє при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового.

Відкриваймо наші серця у «Рік Милосердя», оголошений Святішим Отцем Папою Римським Франциском, щоби Бог міг через наші руки потурбуватися, послужити і допомогти тим, хто цього потребує!